Iva Pelclová, logoped Praha

PaedDr. Iva Pelclová

Logoped

Mírová 72a/585, Praha
Klinická logopedie

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Klinická logopedie Jiný

paní doktorka je velmi erudovaná, empatická, celkový obraz vnímá komplexně s přesahem do jiných oborů. Vždy poskytne nový, obohacující pohled.

Umístění: jiné místo Jiný

Přišli jsme se synem původně jen s lehkou vadou řeči Ř R .Zjistili jsme nedovivinutou lateralitu a jiné další drobné nedostatky .Paní doktorka snámi pracuje velmi komplexně . Vždy dobře ví na co se zaměřit poradí jak a co zlepšit je na nás vždy dobře připravena . Je důsledná a umí syna velmi dobře motivovat ke spolupráci.

Umístění: Klinická logopedie Jiný

K paní doktorce chodím se starším synem již několik let. V raném dětství u něj byla diagnostikována vývojová disfázie a paní doktorka nás vedla celým předškolním obdobím a dbala i celkový správný rozvoj. Po těchto pozitivních zkušenostech jsem ji začala navštěvovat i s druhým synem. Je důsledná a upozornila mne i na další oblasti předškolních znalostí, které je třeba rozvíjet, případně docvičit. Mohu doporučit.

Umístění: Klinická logopedie Jiný

Muzeme doporucit, opravdu vrela a presto dusledna, umi deti namotivovat. Ocenuji take dochvilnost, nikdy jsme necekali dele nez 5min.

O
Umístění: Klinická logopedie Jiný

Návštěvy u paní doktorky oceňuji nejen jako rodič, ale i jako pedagog. Snaží se děti poznat ze všech stran, tak aby po nástupu do školy mohly uspět nejen ve správné výslovnosti, ale i v grafomotorice, sluchovém a zrakovém vnímání a udržení pozornosti. Oceňuji také pestrou nabídku různých pomůcek, které nám usnadňují domácí přípravu a pomáhají v rozvoji jednotlivých oblastí. Za nás velká spokojenost, milý a profesionální přístup, určitě doporučuji.

Umístění: Klinická logopedie Jiný

Pani Logopedka odhalila diagnozu hned, ale to nebylo nic tezkeho, dala doporuceni, co delat, jak procvicovat. Nelibilo se mi, ze dcera musela na hodine procvicovat pouze veci pro ni tezke, takze ji hodina nebavila. Jine logopedky umi dite zabavit lepe, cili jej hodina tez bavi. Celkovy dojem je opravdu spatny. At je jaky chce odbornik, vse shazuje svym prodejem drahych kosmetickych a zdrav. produktu a ruznych stolnich her ci pracovnich sesitu na procvicovani, ktere vsude jinde sezenete o tretinu levneji, a ktere se vam snazi prodat pri kazde navsteve. Je to pry vyborne a nezbytne nutne, protoze se dite na hodine zrovna treba nesoustredilo, nebo mu neslo to ci ono. Takze ackoli je tato konzultace hrazena na pojistovnu, nechate tam pokazde nejake penize. A presne jak pisou pani nize, pokud nekoupite a nedejboze s ni v necem nesouhlasite, je pani neprijemna a arogantni. Jeste nedava ani automaticky uctenky, coz vypovida samo o sobe.
Doporucuji jit k jinemu specialistovi, ktery se bude Vasemu diteti venovat bez ohledu na to, jestli od nej neco koupite.

Umístění: Klinická logopedie

Paní doktorku Pelclovou mohu vřele doporučit všem rodičům, kteří uvítají, že se logopedický odborník bude zabývat na špičkové úrovni nejen problémy s mluvou vašeho dítěte, ale dokáže vám poradit i s dalšími oblastmi jeho vývoje jako např.grafomotorika, trénink pozornosti a paměti, apod. Její přístup k malému pacientovi je jedinečný v komplexnosti, ve které ho vnímá, a všímá si i těch nejmenších detailů po psychické a fyzické stránce. Rodičům pak dokáže na základě svého pozorování doporučit nejen vhodná logopedická cvičení, ale i další hry, náměty, knihy a zejména praktické rady z vlastní zkušenosti z výchovy vlastních dětí. Záleží jen na vás samotných, nakolik budete ochotni jejím radám a námětům naslouchat a praktikovat je. Já osobně jsem z každého setkání s ní nadšená a nabitá nápady a podněty.

Umístění: Klinická logopedie

Syn dělal ve správné výslovnosti hlásek, které do té doby špatně vyslovolal, rychlé pokroky. Na hodiny se tešil. Kromě vyslovování paní doktorka sledovala i jiné dovednosti, které je potřeba umět před nástupem do školy. Určitě doporučuji.

Umístění: Klinická logopedie Synovi potíže s výslovností

Se synem, který má vážné řečové postižení, chodíme k paní doktorce Pelclové již několik let a řeč našeho syna se stále zlepšuje. Paní doktorka je profesionál. Je trpělivá a důsledná.

Umístění: Klinická logopedie Rozmluveni syna s VD

Pani doktorku nemohu doporucit nikomu, kdo resi zavaznejsi problem.
Snazila se syna ucit predlozky v dobe, kdy mel slovni zasobu sotva 10slov. Vubec nerespektovala jeho vyvoj, mam pocit, ze vubec nepochopila synovu diagnosu.
Kazdou navstevu nam nutila vyrobky od Justu, kdyz sem si nic nekoupila, objednala nas na dalsi navstevu az za 2,5mesice.