Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

tř. 2. května 3070, Zlín
Zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem šla s tříletou dcerkou, poněvač jsem ji dlouho kojila udělal se ji kazík. Ostatní zubařky dovolí maminkám, aby si děti vzaly na klín, ale u ní ne. Navíc dvakrát příjemná nebyla, sestřička též ne, že to tak nebolí a byly jsme tam asi ještě dvakrát, poněvač ji blomba vypadla a paní doktorka vrtala a vrtala. Když nás objednala potřetí, zavolala jsem, že máme již jinou paní zubařku. Nezapoměla připomenout, že ten zub potřebuje opět vyvrtat. Nová paní zubařka jen kroutila, hlavou, že větší kazy se už nevrtají, že blomby tam nedrží. Takže určitě nedoporučuji s malími dětmi k ní chodit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní zubařku nemohu doporučit. Ona obava dětí otevřít pusinku asi z něčeho pramení - prostředí, přístup paní doktorky i její sestřičky. Po změně zubařky jsem si poprvé vyzkoušela, co je to jít na RTG zubů( všechny zaplombované zuby znova předělány - pod plombami se vesele ukrývaly nové kazy), co je to nebát se zubaře a hlavně co to znamená kvalitní péče. Doporučuji obloukem se vyhnout.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Já paní zubařku doporučuji,k mým dětem se chová velice hezky,i když nechtějí někdy otevřít pusenku a kousají ji.pochvala patří i sestřičce.

S

Přístup lékařky je profesionální

N

Na to, že je to dětská zubařka mi její přístup k dětem připadal příšerný. A její sestra to je také kapitola sama o sobě. Můj syn se bojí od mala všech doktorů, takže jsem očekávala citlivý přístup, místo toho jsem z ordinace odcházela s pocitem neschopné matky, která neumí donutit dítě otevřít pusu. Dle Sestřičky se s NĚKÝM TAKOVÝM ještě nesetkali. No nic, tak jsme zase zpátky u mé zubařky, ta má k pacientům nesrovnatelný přístup, a syn se jí NEBOJÍ.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti