Adresa

Praktická zubní lékařka
Palackého 152, Příbram

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Paní zubařku mám od malička :) něco si semnou protrpěla ale je nejužasnější! A pokud ukončí někdy kariéru, tak je tu její dcera která to má vše po ní

K
Ověřený profil
Umístění: Praktická zubní lékařka Kontrola

Nejlepší zubařka na světě! :) Jen díky ní chodím k zubaři beze strachu a bez obav! Ona i sestřička jsou výjimečné a vždycky si říkám, jaké máme štěstí (já i celá má rodina), že je obě máme!
Skvělé po stránce lidské, odborné i řemeslné. I když bydlím v Praze, do Příbrami jezdím za jediným lékařem, a to je ona. A klidně bych za ní jezdila i 200 km, protože to za to opravdu stojí! Moc děkuji!!!

1
Ověřený profil
Umístění: Praktická zubní lékařka problémy se zubama

Paní doktorka je milá a velká odbornice přes veškeré problémy týkající se zubů. Lepší a přijemější odbornou zubní lékařku jsem za celý můj dlouhý život nepoznala. Příjemnému prostředí dopomáhá i milá a ochotná sestřička.


M
Ověřený profil

Paní doktorku i její sestřičku bych přála všem :-) Chodíme k ní celá rodina včetně dětí a jsme vždy spokojení a musím říct, že i jejich přístup, právě k dětem je úžasný natolik, že naše holky ani nepomyslí, že by se snad zubaře mohly bát:-) Jak paní doktorka tak sestřička jsou ve svém oboru skvělé a jejich přístup je nadmíru přívětivý :-)


M
Ověřený profil

Vřele doporučuji!!! Velmi ochotná a pečlivá zubní lékařka i sestřička. S péčí paní doktorky jsem velmi spokojená. Když odcházím z ordinace, tak mě nic nebolí :-), což se u jiných lékařů říci bohužel nedalo. Rozhodně bych nikdy neměnila!!! :-)


vřele doporučuji. milá paní doktorka i sestička. ochotně se věnuje pacientům.


S péčí paní doktorky jsem velmi spokojená.


Ověřený profil

První zubař, ke kterému se nebojím chodit. Paní doktorka i sestra jsou velmi milé a pečlivé. Neměnila bych a hodnotím jako nejlepší!


Skvělá zubní lékařka. Je velmi pečlivá, ochotná a vždy má dobrou náladu. Chodíme k ní téměř celá rodina a jsme nanejvýš spokojeni. Doporučuji.


J

paní doktorka je nejlepší ,nic nebolí, vždy se směje a je fajn, obětuje čas i námahu a nemám nikdy pocit, že ji to obtěžuje


Došlo k chybě, zkuste to znovu