Psychiatrická klinika FN Brno
Jihlavská 20, Brno-Starý Lískovec, Brno

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Moc si vážím toho, jak ke mně paní doktorka přistupuje - jsem pro ni živá bytost a ne porouchaný kus, který je potřeba opravit podle předem daného algoritmu, ze kterého nelze vybočit. Naslouchá mi a respektuje i v léčbě zohledňuje můj názor. Taky oceňuji její realistický pohled na to, co léky dávají a co berou. Nečekala jsem, že se na kontrolu k psychiatričce budu těšit.

Umístění: Psychiatrická klinika FN Brno Jiný

Naprosto spokojený. Doporučuji těm, kteří hledají lidský i profesionální přístup.

Poprvé, když mé kroky mířily k paní doktorce Lamačové, tak jsem byla plná zoufalství a beznaděje. Trápila jsem se událostí, která mě postihla a neviděla jsem žádné přijatelné východisko. Přemýšlela jsem zda-li je ještě cesty zpět a není-li lepší vše unkočit. Dveře u její ordinace jsem otevírala s vědomím, že už nic více nemohu ztratit. To jsem ještě netušila jaké milé překvapení mě čeká. Vřelejšího a srdečnějšího přijetí se mi ještě nikdy nedostalo. Nejen, že je paní doktorka velmi příjemná a milá, což beru jako jen bonus, ale hlavně má velmi laskavou, citlivou a čistou duši. Naslouchá, radí, nikdy nekritizuje, nesoudí. Velmi jemně poukazuje na další možnosti a vše stabilizuje. Číší z ní neuvěřitelná profesionalita a porozumění, empatie a lidskost.
Děkuji Bohu za lidi jako je doktorka Lamačová, za lidi, kteří umí a jsou schopni lidem pomáhat, usnadňovat jim život.
Děkuji mnohokrát

Veškeré klady na skvělou paní doktorku už tu padly.pred první návštěvou jsme byla velmi vystresovana ale už po 10 minutách komunikace jsem se cítila jako nový člověk a po odchodu z ordinace jsem se cítila plná energie.uzasny a milý člověk v jednom.

Paní doktorka je bezvadý,milý,empatický usměvavý člověk. Velmi si ji vážím a mockrát mne pomohla. Pacienty/ klienty nesoudí...člověk se může svěřit s čímkoliv a vždy má otevřené dveře. Po letech v ambulanci Fn pokračuje v útulnych prostorách IBC, kde poskytuje i psychoterapii. Není ostuda si nechat pomoci...ostuda je dělat stejně chyby dokola. Díky! :) H.

Mám veliké štěstí, že mi mým předcházejícím panem doktorem (který odešel do penze) byla doporučena právě paní doktorka Lamačová. Je velmi empatická, o pacienta se upřímně zajímá, svěřené potíže nebagatelizuje, je možné se svěřit opravdu s každým problémem. Do užívání léků nenutí, vysvětlí co je třeba, nabídne jiný úhel pohledu. Už jen rozhovor s ní mi pomáhá cítit se lépe a mám v ni plnou důvěru.

Jsem velice ráda, že mi byla doporučena právě paní doktorka Lamačová, musím jen chválit její skvělý přístup k pacientovi. Vždy jsem měla strach chodit k psychiatrovi, ale po hodině s paní doktorkou se na sezení s ní těším je prostě skvělá a můžu jen doporučit.