Iva Kron, zubař Ostrava

Praktický lékař stomatolog

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Názory

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Vždy perfektní služby jak paní doktorky, tak sestřičky. Předchozí recenze mi nějak nekoresponduje s vlastními zkušenostmi. Se sestřičkou je dobrá domluva, vyjde maximálně vstříc při objednání termínů, umí být vtipná i citlivá. Napadá mne, jestli to v případě předchozí recenze třeba nebyl problém "jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá".
Paní doktorka je citlivá, umí vysvětlit, má trpělivost s cukavými klienty, jako jsem já. Pár stomatologů už jsem vystřídal a jenom doufám, že paní Kron neodejde někam pryč. Ordinace nabízí skvělé služby, jaké v zahraničí stojí řádově stovky EUR (několikrát vlastní zažitá zkušenost), v cenách českých lidových, buď na pokladnu, nebo za pár stovek CZK. Ještě, že jsme daleko od německých hranic, to by byly objednací termíny na půl roku minimálně...

Pani doktorka je vyborna, velmi prijemna, vse vysvetluje, empaticka, profesionalni, bohuzel sestra je neprijemna, chova se povysene a myslim, ze vubec nechape, ze jeji prace neni jen delat asistentku doktorovi, ale ze se od ni ocekava mily a vstricny pristup k pacientum, kteri casto do ordinace prichazeji s bolistkami a strachem. Bohuzel tak celkovy dojem kazi, coz je skoda...

Paní doktorka je milá a pecliva. Mohu všem jen doporučit. Neměnila bych. Chodí k ní manzel i má 4leta dcera

mila,přijemna a obetava, a mohu doporučit.

W

Paní doktorka je profesně velice na úrovni. Jsem maximálně spokojen. Každý zákrok je u ní bezbolestný a už se opravdu nebojím chodit k zubaři. Mohu vřele doporučit.

super, jiz nemam strach jit k zubari :-)

Vsřícná,mladá zručná a pečlivá profesionálka.Zajímá se o pacienta jak se cití při a po ošetření.

Proste velice prijemná a šikovná paní doktorka :-)

Výborná a citlivá zubařka, kterou jsem za celou dobu poznala. Je opatrná a má velmi milý přístup. Jsem ráda, že jsem konečně našla tu pravou zubařku.

Š

Skvělý přístup, pečlivost, chodíme celá rodina - absolutně neznáme scény, že by děti nechtěly otevřít pusu, naopak se k zubaři velmi těší. Zákroky prováděné velmi citlivě, ptá se na případné potíže, nic nepodceňuje. Před ní jsem měla se zubařkou problém, za obeť padl úplně zdravý zub, proto jsem ráda, že jsem teď v dobrých rukou. A to někdy i starší paní dr. Hudečkové z vedlejší ordinace - matka s dcerou:-))