zdravotní středisko
Běloruská 2, Brno

Velmi pečlivá, nic nezanedbá, k dětem se chová velmi přátelsky. Diagnózy nestřílí od boku. Chodím k ní se třemi dětmi.

jako malá jsem k ní chodila, vždy paráda, ale na čele mám kvůli ni obrovskou jizvu, když jsem upadla na radiátor a ona mi to zapatlala novikovem, do rána jsem mela celo otekle tak ze mi nebyly videt oci, rodiče se mnou chodili rok na čištění .. :(

Jako lekarka naprosto famozni..nic nezanedba..v ordinaci k detem velmi pratelska...nevymenila bych ji,tezko bych hledala lepsi....:) :) je fakt,ze cekačka je priserna...a na cas nechodi...to vedi vsichni..a zvikli jsme si!!!!

Paní doktorka je "ze staré školy" v dobrém slova smyslu. Žádný počítač, diagnoza zapsaná bez otočení se od monitoru, a hurá na odborné vyšetření apod., ale pacienta opravdu prohlíží, ptá se, zjišťuje příčiny a na to já věřím.
Na druhou stranu, na nějaký "timemanagement" se tady moc nehraje. Ale vzhledem k tomu, že ordinační hodiny jsou každý den dost dlouho, tak se dá přijít v dobrou dobu a ani nečekat.
Jiří Kuchařík

NO JE FAKT, ŽE NA ČAS MOC NECHODÍ, AJI FRONTY SOU TAM V CELKU BĚŽNÝ, TAKŽE NIKDY NEVÍTE KDY NÁV SONDE ŘADA, TAKY JE FAKT, ŽE I KDYŽ STE OBĚDNANÁ, MŮŽETE SI TAM POBÍT NĚJAKOU TU HOĎKU NAVÍC...
ALE JINAK JE SKVĚLÁ, DYCKY POMŮŽE..

Nevím jakou lepší lékařku bychom si mohli pro naše dítě přát. Je velice vstřícná, citlivá a má pochopení pro nezkušené rodiče-začátečníky :-) Z ničeho nedělá zbytečnou vědu, na druhou stranu nic nepodcení.

Paní doktorka je prostě báječná. Vždycky jsem měla jen ty nejlepší zkušenosti. Nic nenechává náhodě a drží se osvědčených postupů.Skvělá je ta jistota, která z ní vyzařuje. Když došlo na nějaký závažnější problém, vždy nás poslala ke specialistovi a předem řekla diagnozu, která se poté potvrdila. Nikdy jsme nedostali zbytečně antibiotika. Paní doktorku i sestřičku mohu jedině pochválit za jejich profesionální a lidký přístup. A ta plná čekárna.... možná to bude tím, že to v ordinaci nejde jak na běžícím pásu. Dítě pořádně prohlédnout a nic nepřehlédnot to chvilku trvá.

NEJLEPŠÍ DOKTORKA NA SVĚTĚ SNAD FAKT ÚŽASNÁ

při chození do poradny,kdy si nás objednala,chodila dost často pozdě.Vysvětlujte to malému dítěti...hodnocení má tady kladné,ale já musím napsat negativní-do dneška díky ní máme problém s imunitou.vyléčit rýmu a kašel a dát antibiotika zvládne každý,ale poznat infekční mononukleózu už nezvládla.Přišli jsme s horečkou,napuchnutými očima a skvrnami na těle,kdy nám opakovala,že je to na něco alergie.až po 3 týdnech,kdy se odebrala krev.ejhle problém je tady.malá nesměla chodit,což nebyl problém protože byla tak unavená,a zesláblá,že většinou spala.měli jsme přísnou dietu a nikomu to nepřeji.A do dneska máme s imunitou problém.
Přeji všem jen tu nejlepší doktorku pro jejich děti.

Paní dr.Hájková je po odborné a po lidské stránce bezkonkurenční.V mnoha případech mi velmi pomohla mým dvěma dcerám.Vděčím jí i sestřičce za mnohé.