Adresa

Ordinace
Plynárenská 281, Teplice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Přístup paní doktorky je katastrofální. Nejen, že chodí pozdě, ale ani neošetřila syna, který má akutní zdravotní potíže. Když jsme si vyžádali kartu, že přejdeme k jinému lékaři, tak nám byla vydána po 2 dnech a to až po telefonických urgencích, kdy nám byla přislíbena na určitou hodinu, ale do ordinace se nebylo možné dostat. Přitom moc dobře ví, že zdravotní dokumentace žádný obvodní lékař neprovede vyšetření. Neuvěřitelná arogance.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

Dobrý den maminky, paní doktorka je nejhorší, kterou jsem kdy zažila, kdykoliv jsem k ní s půlročním synem přišla, otvírací hodiny měla od 8 hodin a do práce si přišlavaž v deset, kdykoliv jsem byla se synem objednaná, vždy mi sestřička zavolala, že máme přijít v jiném termínu, paní doktorka místo pracovní doby telefonuje a vyřizuje si své věci, v životě jsem se nesetkala s takovou lékařkou, spousta pacientů z Teplic od ní okamžitě odešlo, nikdy bych Vám tuto doktorku nedoporučila...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

U
Ověřený profil

Hrůza děs. Ordinační hodiny nějak jdou mimo ní, vždy přijede od 45 minut později, stále se vyptává na kraviny z okolí. V dětství jsem prodělala černý kašel, který mi ani neoznámila a dozvěděla jsem se to úplnou náhodou když jsem přicházela k dr. pro dospělé. V životě bych jí nikomu nedoporučovala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

Nejlepší pediatr s jakým jsem se v životě setkala. Vždy ji zajímá problém dítěte a snaží se pomoci i na ukor vlastního volného času. Má přehled o moderních léčebných metodách neustále se vzdělává a tyto odborné znalosti dokáže velice dobře použít se -zdravým selským rozumem. Skoda, že takových lékařů není více, za touto paní doktorkou se vyplatí i dojíždět a nějaká chvilka čekání ve srovnání s kvalitami lékařky je pomíjivá. Můžu jen doporučit.


V
Ověřený profil

Paní doktorka se vždy plně věnuje pacientovi. Zajímají ji i detaily. Zajímá se i o moderní léčbu a neustále se vzdělává. Velmi pracovitá, vždy vstřícná a ochotná pomoci a najít nejlepší řešení.
Dceři zachránila život po chybné diagnoze jiné doktorky z Ústí n.L..


K
Ověřený profil

Nejhorší pediatr co může být! Naposledy jsem čekala 45 min v prázdné čekárně a slyšela, jak se s nějakým chlapem baví o soukromých záležitostech. I když přijdu já na řadu, baví se semnou o naprostých blbostech, místo toho, aby dělala svou práci. V ostatních případech slyšíme cinkání hrnečku zatímco čekárna je plná nemocných dětí. Dosud mi nebyla schopná dát mi mou kartu, kde mimochodem chybělo plno informací např. o rodičích dítěte a bylo to sváděno na mě. Další věc je, že neměla záznam o mém poslední očkování tetanovky, a tak mi ji preventivně znovu píchla bez optání, zda-li nejsem těhotná (byla jsem ve druhém měsíci těhotenství, ale to jsem ovšem ještě nevěděla). Atd atd. Nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu