Paní doktorka i sestra jsou obě vždy skvělé, milé a především profesionální. Se zuby mám problémy a ze zubařů jsem měla noční můry. Teď už se nebojím a každý den děkuji té obrovské náhodě, že jsem narazila zrovna na paní doktorkou. Rozhodně doporučuji!

Paní doktorka je velice milá a příjemná. Všechno hezky vysvětlí a navrhne řešení. Po dohodě s pacientem začne provádět zákrok, který je vždy bezbolestný v rámci možností. Vždy den před další preventivní prohlídkou mi pošle SMS s upomínkou, abych se dostavil. Jsem velmi spokojený.

U paní doktorky Zítkové jsem se přestala bát zubaře. Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a nic v jejich ordinaci mě nikdy nebolelo. Zuby jsem měla v hodně špatném stavu a paní Zítková mě je dala všechny do kupy. Dokonce se k paní doktorce vždy těším. Jsem velice ráda, že jsem narazila zrovna na paní Zítkovou už bych neměnila. Za mě mohu jen doporučit :)