Irena Vašatová, logoped Praha

Irena Vašatová

Uložit

Logoped Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pobřežní 38, Praha
Samostatné zařízení logopedické

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Nic moc. Kožený gauč v čekárně není ideální - syn z něj spadl, neboť klouže. Šli jsme tam pro radu (na doporučení MŠ), jak se synem pracovat (panovalo podezření na autismus, které bylo později vyvráceno). Bohužel přístup nebyl moc profesionální. Se synem se vůbec nezabývala, jen jsme byli odbyti s tím, že až budeme mít všechna vyšetření (neurolog, psycholog), že se máme vrátit. Nedozvěděli jsme se vůbec nic.


S
Ověřeny pacient

Na počátku jsem se bála, že syn na logopedii nebude chtít mluvit, protože nerad komunikoval s cizími lidmi. Paní doktorka Vašatová mě po telefonu uklidnila, že to je normální, že si s tím poradí. Hned na prvním sezení syna rozmluvila a byla vždy milá, ochotná a uměla poradit. Nyní ji navštěvujeme s dcerou a jsme stále moc spokojeni. S. Rosenová


Ověřeny pacient

Se synkem chodíme k paní doktorce už téměř rok a jsme velice spokojeni.
Profesionálka každým coulem, navíc to s dětmi umí a je trpělivá, což opravdu oceňuji. Synka dokáže zaujmout, na kontroly k ní se vyloženě těší - hrají různé hry a doplňovačky na výslovnost, nahrává ho na mikrofon a pak to pouští atd. Velice oceňuji její přístup - citlivý a přirozený, přitom však vždycky dokáže dostat ze synka to, co potřebuje. Můžu ji jen vřele doporučit. Horáková


A

Chodíme k paní doktorce se synem od jeho třech let a pěti měsíců. Paní doktorka je perfektní, má trpělivost a je to prostě profesionálka po všech směrech. Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti