Ord. praktického lékaře stomatologa
Tylova 661, Litvínov

Je to nejlepší zubařka co znám,velice příjemná,citlivá a vždy opravdu udělá to nejlepší a bez bolesti.

Velice dobrá lékařka, rychlá a ochotná.I sestřička si zaslouží pochvalu.Díky jejich přístupu ,jsem ztratila i fobii ze zubařů !

Jsem moc spokojený, při minulé návštěvě jsem dostal i dva vzorky zubní pasty a zadarmo.
Ještě by tam mohly podávat kávcu a bude to dokonalé.

paní doktorce Irence - mimochodem výbornému stomatologovi- přejeme všechno nej,nej,nej k dnešnímu svátku. Je velmi příjemná a výborný odborník. Rovněž sestřička Jana je na špičkové úrovni. Hanka,Vilda a babička

Paní doktorka je velmi precizní stomatolog. Jsem s ní naprosto spokojená. Kdykoliv mi vyjde vstříc. Je důsledná ve své práci a vše co dělá mi vysvětlí. Pěkně modeluje zuby a dává si záležet. Ve srovnání se mým bývalým stomatologem je paní doktroka Beránková milionová. Sestra je velmi příjemná. Poprvé jsem narazila na ordinaci, kde sestřička i doktorka jsou fajn ženský a já se nemusím obávat návštěv.

Paní doktorka je netaktní člověk. Tudíš člavěk k ní ztrácí důvěru a respekt a to je přesně situace, která by neměla mezi pacientem nikdy vzniknout

Domnívám se, že paní doktorka patřím ke špičkám v tomto oboru. Nikdy se mi ještě u ní nestalo, že bych měla strach přijít na prohlídku. O každém svém postupu a kroku mě důkladně informuje, případně doporučí i několik možných řešení a nechá na mne, které se mi nejvíce zamlouvá.
Opravdu jsem velice spokojená!

Paní Beránková je výborný lékař, velmi příjemné prostředí. Výborná je i sestra.