Adresa

Obilní trh 11, Brno
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

1

Obecné skóre
6 názorů

D
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Porod ve FN Brno

Pani doktorka zachranila naši holčičku, ktere je 14.11.2019 pět let. Ženě odešla voda, ale nic se nedělo. Čekalo se tablety atd. Pak se objevila ve dveřích pokoje pani dr. Rejdova. "Neotvirate se, jste na malicek je treba deset cm, pokedeme na sal" Tak nejak beloce strucne. Na sale jsme byli za desitky sekund a pani doktorka se snazila vse urychlit. Po porodu cisarem byla mala skoro nedychajici. Odber pupecnikove krve stanovil hodnotu ph krve 6,95. Jsem laik, ale pod 7,00 je to tezka asfyxie. Kdyby pani doktorka nebyla tak rozhodna a pod jejim velenim to nebyl takovy fofr, tak by tu dnes Sofinka nebyla a urcite by nebyla bez následků. Kdyby byla více tuti nuti a ostatni "nebuzerovala" k vykonu, tak jdeme za tri dny misto domu, na pohreb. Dekujeme Kolářovi z VB


N
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Bohuzel se musim pridat k nespokojenym pacientkam, dochazela jsem k pani doktorce dlouhodobe, ale pokud se jednalo o vic nez vypsani receptu, nebyla ochota resit. Dale diagnoza (ktera se u jineho lekare nepotvrdila) a nasledne opakovane vnucovani umeleho oplodneni, jednani casto povysene. Vrele nedoporucuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Já s touto lékařkou bohužel přišla do styku při mém porodu v roce 2011 a ještě dnes, když si na ni vzpomenu, dělá se mi nevolno. Vyšetřuje velice ale opravdu velice hrubým a bolestivým způsobem, jako bychom byli v praveku a ne ve 21. století a navíc má povýšené a arogantní chování. Podotýkám, že vyšetření jinými lékaři pro mě bylo bezbolestné. Nechápu, že je jí stále umožněno takovýmto způsobem nadále pracovat. Pokud budu ještě jednou rodit, této osobě se vyhnu velkým obloukem. Je opravdu jen pro silné povahy!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Paní dr. Rejdová by měla změnit povolání a nepracovat v prostředí mezi těhotnými ženami. Je netaktní, povýšená a arogantní. Nepřesvědčila mne ani po odborné stránce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

S p. doktorkou mám zkušenosti jako náctiletá pacientka trpící hypermenoreou, což bylo tak před 14-ti lety. I tehdy tato lékařka nikdy nepátrala po příčinách problémů a léčila způsobem pokus - omyl. Výsledkem bylo to, že jsem silně krvácela a bylo mi špatně celých 14 dní, než se zjistilo, že mi zabírá Provera, kterou jsem pak brala další dva roky. Ke konci léčby jsem se změnou dávkování trpěla poklesy tlaku a omdlévala jsem, což tuhle dr. Rejdovou nechávalo naprosto chladnou. Naštěstí jsem se časem uzdravila, hormonální prášky jsem brát nemusela a cyklus se upravil. Od lékařky jsem poté odešla. Dodnes nevím, co přesně způsobilo mou hypermenoreu a nejspíše se to ani nikdy nedozvím. Co se ale mohou ostatní pacienti dozvědět ode mě je to, že tato lékařka je naprosto neschopná, nehledá příčiny vašich zdravotních potíží a není ochotná s vámi ani komunikovat, pacientky bere jen jako kus hovězího. Nedoporučuji !!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Otřes !! Nenaslouchající, povýšená a neochotná hledat příčiny Vašeho problému. Silně nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti