Obilní trh 11, Brno

Byla jsem několikrát na pooperačním vyšetření ve FN Brno. Paní doktorka mi vše pečlivě vysvětlila, byla ochotná. Vyšetření bylo citlivé. Celkově jsem byla spokojená. Mohu jen doporučit.

Rozhodně nedoporučuji. Paní doktorka byla povýšena, neempaticka. Byla jsem u ní s dcerou 6 let, vůbec nás neinformovala co se bude dít, jak dceru vyšetří a bylo to opravdu otřesné. Už nikdy ji k paní doktorce nevezmu. Opravdu nedoporučuji.

Paní doktorka byla velmi neempatická, vyšetření bolestivé a návštěvu u ní už opakovat nikdy nebudu.

S paní doktorkou jsem měla zkušenost v ambulanci v Bohunicích. Moc příjemná, pečlivá a hodná, doporučuji.

Umístění: jiné místo Porod ve FN Brno

Pani doktorka zachranila naši holčičku, ktere je 14.11.2019 pět let. Ženě odešla voda, ale nic se nedělo. Čekalo se tablety atd. Pak se objevila ve dveřích pokoje pani dr. Rejdova. "Neotvirate se, jste na malicek je treba deset cm, pokedeme na sal" Tak nejak beloce strucne. Na sale jsme byli za desitky sekund a pani doktorka se snazila vse urychlit. Po porodu cisarem byla mala skoro nedychajici. Odber pupecnikove krve stanovil hodnotu ph krve 6,95. Jsem laik, ale pod 7,00 je to tezka asfyxie. Kdyby pani doktorka nebyla tak rozhodna a pod jejim velenim to nebyl takovy fofr, tak by tu dnes Sofinka nebyla a urcite by nebyla bez následků. Kdyby byla více tuti nuti a ostatni "nebuzerovala" k vykonu, tak jdeme za tri dny misto domu, na pohreb. Dekujeme Kolářovi z VB

Umístění: Ordinace

Bohuzel se musim pridat k nespokojenym pacientkam, dochazela jsem k pani doktorce dlouhodobe, ale pokud se jednalo o vic nez vypsani receptu, nebyla ochota resit. Dale diagnoza (ktera se u jineho lekare nepotvrdila) a nasledne opakovane vnucovani umeleho oplodneni, jednani casto povysene. Vrele nedoporucuji.

Já s touto lékařkou bohužel přišla do styku při mém porodu v roce 2011 a ještě dnes, když si na ni vzpomenu, dělá se mi nevolno. Vyšetřuje velice ale opravdu velice hrubým a bolestivým způsobem, jako bychom byli v praveku a ne ve 21. století a navíc má povýšené a arogantní chování. Podotýkám, že vyšetření jinými lékaři pro mě bylo bezbolestné. Nechápu, že je jí stále umožněno takovýmto způsobem nadále pracovat. Pokud budu ještě jednou rodit, této osobě se vyhnu velkým obloukem. Je opravdu jen pro silné povahy!

Paní dr. Rejdová by měla změnit povolání a nepracovat v prostředí mezi těhotnými ženami. Je netaktní, povýšená a arogantní. Nepřesvědčila mne ani po odborné stránce.

S p. doktorkou mám zkušenosti jako náctiletá pacientka trpící hypermenoreou, což bylo tak před 14-ti lety. I tehdy tato lékařka nikdy nepátrala po příčinách problémů a léčila způsobem pokus - omyl. Výsledkem bylo to, že jsem silně krvácela a bylo mi špatně celých 14 dní, než se zjistilo, že mi zabírá Provera, kterou jsem pak brala další dva roky. Ke konci léčby jsem se změnou dávkování trpěla poklesy tlaku a omdlévala jsem, což tuhle dr. Rejdovou nechávalo naprosto chladnou. Naštěstí jsem se časem uzdravila, hormonální prášky jsem brát nemusela a cyklus se upravil. Od lékařky jsem poté odešla. Dodnes nevím, co přesně způsobilo mou hypermenoreu a nejspíše se to ani nikdy nedozvím. Co se ale mohou ostatní pacienti dozvědět ode mě je to, že tato lékařka je naprosto neschopná, nehledá příčiny vašich zdravotních potíží a není ochotná s vámi ani komunikovat, pacientky bere jen jako kus hovězího. Nedoporučuji !!

Otřes !! Nenaslouchající, povýšená a neochotná hledat příčiny Vašeho problému. Silně nedoporučuji!