Umístění: Denti Dent s.r.o. Jiný

Lepšího stomatologa jsem nikdy neměla. Precizní ošetření zubů, ochota, vlídnost a laskavost vůči pacientovi. Nové postupy ošetření zubů..Jsem ráda za možnost být jeho pacientkou. Všichni moji známí, kteří k němu chodí ho jenom chválí..Děkujeme.

Umístění: Denti Dent s.r.o. dětská stomatologie

Pan doktor je úžasný, ochotný a hlavně nenaléhá a nenutí neplacené úkony pojišťovnou, vždy dá vybrat, vysvětlí rozdíl

Umístění: Denti Dent s.r.o. preventivní prohlídky

Nejlepší zubař široko daleko, absolutně bezbolestné zákroky, injekci ani necítíte. Na dnešní ceny je opravdu levný, jsem spokojená a nikdy bych neměnila. Konečně nemám strach navštěvovat zubaře.

Umístění: Denti Dent s.r.o. ošetření zubního kazu

Nejlepší zubař. Je hodný, velice šikovný, lidský, injekci od něj vůbec necítíte. S jeho prací jsem vždy spokojená. Od té doby co k němu chodím, jsem se přestala bát vrtání.

Umístění: Denti Dent s.r.o. ošetření zubního kazu

Nikdy jsem se nesetkala s takovou ochotou pomoci. Pan doktor mě zbavil strachu ze zubařů , je velice milí, vše ochotně vysvětlí. Je to specialista na svém místě a za to mu patří velké díky

Umístění: Denti Dent s.r.o. zubní korunky

Šikovný, trpělivý a precizní, velký dík - p. Staněk byl nadmíru spokojený, jste jediný po dlouhé době, který mu pomohl. Výsledek vaší práce nás všechny okolo ohromil. Více takových spokojených pacientů. Ještě jednou děkuji Křížová Blanka

Umístění: Denti Dent s.r.o. zubní vyšetření

100 % spokojenost, pečlivý slušný vlídný, vysvětluje. Pracuje v klidu není hyhsterický jako některé zubařky.

Umístění: jiné místo

Pan doktor Odajnik dělá svoji práci velice pečlivě. Věnuje Vám dostatek času a jeho práce je precizní.

Umístění: Denti Dent s.r.o. Oprava zubu

Nejlepší zubař co jsem kdy mohla mít. Ošetření bez bolestné. Velice pečlivý, umí jednat s pacienty. Díky panu zubaři jsem přišla o strach ze zubaře. Patří mu velké díky a mužů 100%doporučit.Zachránil mi zuby.

Umístění: jiné místo Přechod od jiného zubaře