Igor Čižmář, chirurg Brno

Prof. MUDr. Igor Čižmář

Chirurg Více

Bulharská 29, Brno-Královo Pole, Brno
IC Klinika Brno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Byl jsem u pana doc. Čižmáře s artrózou na zápěstí a už jen to, jak mi pan doktor při první návštěvě řekl, že jelikož jsem akrobat a dělám i několik hodin denně stoje na rukou, tak to nemůže zpravit "jen" na 99%, ale na 110%. A to mě moc potěšilo a dodalo maximální důvěru. Než jsem na pana doc. Čižmáře dostal doporučení od známého, tak předtím jsem navštívil 2 ortopedy a ti mi řekli, že už mám odcvičeno a že rekonvalescence pude asi 1 rok. Po chirurgickém zákroku u pana doc. Čižmáře jsem již 3 měsíce po zákroku mohl opět plně trénovat a dělat opět stojky na 1 ruce. Tzn. že ruka je nyní bez problémů schopna udržet 73 kg mé váhy při 2,5 hod tréninku 6 dní v týdnu. Kdo ví, jak bych dopadl, kdybych skončil v rukou někoho jiného... Pana doc. Čižmáře můžu jen vřele doporučit.

Názor přidán dne 28.08.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Děkuji panu doc.Čižmářovi za opravení palce,který zase slouží.Poděkování patří všem na trauma oddělení,lidský a profesionální přístup.K Vám by měli chodit na ,,kukačku'' kolegové z jiných nemocnic.
Moc děkuji Hana Sahaj.

Kdybych měl ještě někdy jít na operaci, tak jedině do FN Olomouc k panu doc.Čižmářovi. Předělal mi nepovedenou operaci ramene. Lidský přístup a zájem o pacienta byl naprosto úžasný. Vše mi vysvětlil, né jako většina doktorů, která mluví stylem, že člověk musí mít slovník, aby jim rozumněl.
Všem jen doporučuji,FN Olomouc, pana doc.Čižmáře a Naďu Calabovou!Díky
Jakub Morávek

Děkuji panu doc. Ćižmářovi za jeho profesionální a odborný přístup za stanovení diagnózy s následnou léčbou komplikované zlomeniny zápěští. Doc. Ćižmáře si vážím jako odborníka a vynikajícího člověka s
lidskou tváří.

Doporučuji!!! V Ostravě mi chtěli zoperovat kompletně celou ruku, kvůli povolení srůstu šlach po poranění zápěstí. Pan doktor Čižmář mě poslal na 14 dní na lůžkové odd v Olomouci, kde mi pod lokální anesteziíí srůsty povolovali. Teď mě čeká ještě malá operace prstíku (zákrok cca 20 min)a budu mít po 8 měsících narovnané všechny prsty( bylo by to dříve- léčba pana doktora Čižmáře jen 2 měsíce zpět). Na operaci se dokonce těším. Vše mi tak vysvětlili, že není čeho se bát. Díky panu doktorovi a jeho úžasnému týmu Nadi Calabové budu moci zamávat prsty a snad časem i zápěstím. Neuvěřitelně příjemný a lidský přístup. Věřte, že panu doktorovi a jeho týmu, jde skutečně o to aby Vám ruka fungovala jak nejlépe může. Srdečně jim děkuji.

Děkuji panu doc.Čižmářovi za jeho perfektní péči,lidský přístup a následnou úspěšnou reoperaci lokte,který v jiném zařízení svoji neprofesionalitou poškodili.
Doc Čižmáře si vážím jako vynikajícího člověka a odborníka.

maximální profesionalita

vynikajici chirurg,spickovy odbornik a kamarad...

pan doktor na svém místě,odoperoval mi syna a vše musí udělat na 100% a nic neodflákne.jen si občas vzít překladatele s sebou,aby člověk občas pochopil o čem mluví.jelikož nejsem lékař ,tak všechny výrazy neznám :-)
ale jinak skvělej přístup.