Gynekolog Více

Vedoucí lékař GYNET GROUP Centra ambulantní gynekologie a porodnictví:
Ostrava-Zábřeh - Výškovice - Havířov - Karviná - Orlová
1993...

• gynekologie a porodnictví

Nemohu si vynachválit přístup pana doktora Kudělky, vždy vstřicný, ochotný, empatický a umí skvěle poradit! Lepšího gynekologa jsem ještě neviděla a jako zdravotník jich znám hodně! Celý tým je suprový, po zákroku mi i sestřičky volaly domů a ptaly se na můj zdr.stav, byla jsem mile překvapená jejich zájmem o pacienty. :-)
Jednoznačně doporučuji a mrzí mě, že jsem o panu doktorovi a celé gynekologii nevěděla dřív!

Chtěla bych tímto aspoň poděkovat panovi Dr. Kudělky . Měla jsem menší problém okamžitě mě vzaly bez žádných problému . Zjistil mi cystu a ty bolesti co jsem měla hned mě poslal do nemocnice a po par dnech jsem šla na sál lapoaroskopie a teď už se mi to krásně hojí a nic nebolí . Konečně můžu fungovat se svým synem zase .. Děkují moc jste jednička přístup váš i vašeho kolektivu .. Diky Sabina Kořenková

S ordinací pana doktora mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vše vždy probíhá na jedničku. Všem vřele doporučuji a cena není vždy to nejdůležitější. Super doktor.Super sestřičky.

Bohužel musím přidat negativní názor. Všechnu čest panu doktorovi, ale lidskost mu chybí. Za to povýšenost a arogance je znatelná. Člověk si platí, jak mu bylo řečeno, nadstandardní péči a ani nemůže vyslovit svůj názor a svoji pochybnost. A pokud se mladá žena rozhodne nebrat hormonální antikoncepci, a tedy ani "neléčit" problémy hormonální antikoncepcí, tak by za to neměla být odsuzována, ale právě naopak. Farmaceutický průmysl je bohužel velmi silný a peníze až v první řadě. Jsem velmi zklamaná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dnes po prví návštěvě hodnotím velice pozitivně. Má zájem řešit problém, vše vysvětlí a je velmi pozitivní. U lékařů ani není zvykem podání ruky jako součást pozdravu. I to hodnotím velmi kladně.
Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemný a hodný. Opravdový profesionál. Všechno vysvětlí. Prohlídka byla vůbec nebyla stresující.

Dne 4.6 2015 jsem byla na gynekologickém zákroku v Ostravě Zábřehu u pana doktora Kudělky. Jsem velmi spokojena s přístupem a milým chováním pana doktora a sestřiček před a po zákroku. Tímto jim chci moc poděkovat a nechci zapomenout i na velmi milou sestřičku v ordinaci v Karviné v Hornické nemocnici v Karviné 6.Děkuji A. Hejnová

Dnes jsem se zdravotním problémem nečekaně podstoupila abrazi a jsem opravdu velmi spokojená jak s milým a vstřícným přístupem MUDr. Kudělky, který zákrok prováděl, tak i s velmi hodnými a milými sestřičkami.

Pan doktor Kudělka je pro mne ztělesněním empatie, kterou má jeho ambulantní síť v podtitulu. Velmi profesionální, lidský přístup a k tomu skutečná snaha pacientovi pomoci.

Tak na pana doktora už nemá celá rodina kousek dobrého slova. A není se co divit. Má maminka k němu už několik let dochází. Stále jsme se utěšovali, že ty dvě velmi nepovedené operace od pana doktora, byly jen vyšší moc. Že se nedalo nic dělat. Následně tedy, přes nepřestávající problém (ač ji měly obě operace údajně pomoct) maminka byla panem doktorem poslána do fakultní nemocnice, kde zjistili VELMI VÁŽNÉ zanedbání péče. Vidno podle komentářů, se pan doktor čistě věnuje mladším pacientkám a na starší část výrazně kašle. Samozřejmě i přes to, že všechny záznamy byly zpětně poslány panu Kudělkovi, maminka se omluvy ovšem nedočkala. Kde se ztratila lidskost, obětavost a hlavně profesionálnost, to opravdu nevím. Ale u pana doktora tohle rozhodně nehledejte. Bolest, krev a slzy, jenž způsobil mamince je pravdu neodpustitelná a pan Kudělka si hlavně ve fakultní nemocnici získává nové jméno. Bohužel né moc pěkné. Důvěru v tohohle člověka rozhodně nemám. Tohle si na staré léta rozhodně nezasloužila. A je nechutné, že si tohle doktor s takovým jménem může něco takového dovolit.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den vážený pane MUDr. Kudělko,

před časem jsem se přestěhovala do Havířova.
Jsem 60tiletá zdravá žena, poctivě navštěvující pravidelně KO.
Dle recenzí jste skvělý lékař a přála bych si , aby jste mě měl v péči pro příště Vy.

Děkuji za jakoukoliv odpověď

Dobrý den , není to žádný problém - napište a objednejte se předs naše webové stránky

budu se na Vás těšit

s pozdravem

Otázka k tématu hysteroskopie

Dobry den pani doktorko,
Chtela bych se zeptat jestli mate zkusenosti v provedeni hysteroskopii?
Mela jsem uz 2-krat hysteroskopii, ale polypy furt rostou.
A ta posledni hysteroskopie byla nejaka velmi neuspesna - zacali se mi tmavo-hnede spineni hnedka po hysteroskopii.
Takze hledam zkuseneho a profesionalniho doktora.

Dekuji

Dobrý den, je důležité zhodnotit jaká byla technika provedení odstranění polypů v minulosti. Je nutné vyšetřit Vás a stanovit nejlepší postup s ohledem na mnoho anamnestických údajů, které z Vaší otázky nejsou jasné. S pozdravem Kudělka, Ostrava