Libušina třída 580/4, Brno

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Bezkonkurenční pi.Dr.! Odbornice na svem miste, je empaticka k rodicum, hodna na deti. Je hodna, vzdy poradi. SNAD se nikdy nedostanem do dveri vedle, pte tam jsem slysela nadavky ze vsech.str. K pi.Dr.je to vzdy zazitek to vysetreni prcka! Naprosto nestresujici prostredi! Skvělá i sestricka!

paní doktorka je velmi zkušená, příjemná, vždy jsem se tam i s vnučkou cítila velmi dobře. Mohu jen doporučit. Děkuji za vše Dana Walterová

Paní doktorka Slámová je naprosto úžasný člověk a opravdu dobrý pediatr. Na jejím přístupu k dětem je vidět, že svoji práci má ráda. Vždy je velice milá, pozitivně naladěná a ochotná. Její přístup je profesionální, ale zároveň lidský - vždy velice ráda poradí, pomůžu a žádný dotaz pro nic není na obtíž. A jako bonus je u paní doktorky velice milá a příjemná sestřička. Pokud hledáte v Kohoutovicích pediatra, tak Vám můžu paní doktorku Slámovou jedině doporučit. Adámek i já jsme naprosto spokojení. Hana Šafaříková

Paní doktorka je úžasná, pro dcerou jsem vybrala toho nejlepšího pediatra. Hned po propuštění z porodnice k nám došla domů, což se dnes už tak moc nevidí, kontroly probíhají rychle, nikdy nečekáme, na všechny mé dotazy mi mile odpoví a co je pro mě nejdůležitější, naprosto se s ní názorově ztotožňuji co se týče očkování, kojení, přikrmování apod. Všem ji vřele doporučuji.

Velmi dobrá doktorka. Ochotná, příjemná,... To stejné zdravotní sestra. Ordinace pěkná, čistá,... Nezbývá mně nic jiného, než ji doporučit ;)

...

Paní doktorka i sestřička jsou příjemné a rády odpoví na jakýkoliv dotaz. Doporučuji.

Paní doktorka je skvělá, myslím, že takových se najde málo. A sestřička je taky moc příjemná.

Š

Paní doktorka i sestřička jsou velice hodné, ochotné, milé a profesionální. Jsem ráda že je tady máme.

Paní doktorka i sestřička jsou úžasné, profesionální, milé.Není co dodat.Děkujeme