Praktická zubní lékařka
Antonínova 4465, Zlín

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Špatný objednací systém. Třikrát objednaný termín ošetření zubu a třikrát odloženo pro chybu personálu. Několik měsíců vniveč a zub stále neošetřený bolí.

Sestřička i paní doktorka je super, dcera se nebojí paní doktorka vše vysvětli pomůže opravdu super zubarka. Neměnila bych. Děkujeme

Je mi líto, že zde musím psát negativní hodnocení, ale myslím, že takto by se neměl chovat žádný lékař. Moje sestra byla objednána minulý čtvrtek na 17:00 na vytrhnutí zubu moudrosti. Čekala do 18:15. Když ji paní doktorka vzala, na zub moudrosti už neměla čas, protože její ordinační doba končí v 18:00. Skončilo to tak, že sestře pročistila kanálky u jiného zubu a během patnácti minut byla sestra venku. Toto se stalo ve čtvrtek. V sobotu jsme museli jet na zubní pohotovost, protože sestra přes pátek opuchla a bolela ji celá spodní čelist. Na pohotovosti ji pan doktor musel otevřit dáseň a vyčistit ji od zánětu, který se jí tam vytvořil. Dnes (v pondělí) se šla paní doktorce ukázat jak si pěkně "užila" víkend. Paní doktoka se jí ani neomluvila, vyčistila ji znovu zánět, napsala antibiotika a tím to skončilo. Nepsala bych tu kdyby se to stalo poprvé, ale minimálně s objednáváním má paní doktorka velký problém. Netvrdím, že je paní Škubalová špatná doktorka, ale v této situaci se podle mého měla zachovat jinak a minimálně se sestře omluvit.

Velmi příjemná paní doktorka dokazala mou dceru přesvědčit že zubní lékař je hodný a příjemný a to má strašné zkušenosti i se dokoce těší což by nikdy předtím nevěřila. Moc doporučiji

Veverka

Paní doktorka je velmi příjemná a na péči nemám připomínek. Při práci je pečlivá a ochotná. Má mou plnou důvěru.