Adresa

Zenklova 1545/39,Praha 8,18000, Praha
Helena Semelková DiS. Dentálni Hygienistka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Zkušenosti

Specializace

 • dentální hygiena

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Bělení zubů


Zenklova 1545/39,Praha 8,18000, Praha

Helena Semelková DiS. Dentálni Hygienistka

Názory pacientů

5

Obecné skóre
6 názorů

Ověřeny pacient

Navštěvuji už 10 let.skvela,precizni,mila, své práci rozumi.Profesionalka.vrele dopoučují všem....


J
Ověřeny pacient

Pečlivý a profesionální přístup, doporučuji všem, ... i těm, co se dosud o své zuby nestarají tak jak by si zasloužily, ale rozhodnou se začít ;o)


Ověřeny pacient

K paní Semelkové chodím již druhým rokem a nemohu ji nepochválit. Paní Semelková mě umí nejen citlivě pokárat za lajdáctví (s úsměvem na tváři) , ale i mi prakticky poradí jak zlepšit techniku čištění. Samotné odsanejtrování mých zubů je vždycky bezbolestné, dokonalé a dalo by se i dřímnout. Pro paní Semelkovou je pět hvězdiček málo. Doporučuji!


Ověřeny pacient

K Helče chodím na hygienu už 6 let a jsem maximálně spokojena. Její přístup je velice profesionální. Její práce je velice čistá, důkladná, bezbolestná, příjemná a vždy mě informuje o každém kroku co provádí. Co se týče dentálních pomůcek pečlivě vše vysvětlí nebo názorně ukáže. Vždy od ní odcházím s příjemným pocitem a krásně vyčištěnými zoubky. Jsem ráda, že mám tak super dentální hygienistku a mohu ji všem jen doporučit. Moc děkuji!!!


Ověřeny pacient

Jsem velice spokojený s prací Dis. Semelkové , vždy jsem měl z hygieny strach ale u ní v ordinaci to tak není. Vždy dopředu vše ukáže a vysvětlí. Vždy je pozitivně naladěná a je vidět, že ji práce baví. Všem moc doporučuji!!!


Ověřeny pacient

jsem velmi spokojený,je velmi milá ,ochotná šikovná DOPORUČUJI všem,kteří se starají o svůj chrup a o to jak vypadá jejich úsměv


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobry večer, strašně mě bolí zub ale nemám ZP, kolik by u vás stalo vytrhnuti nebo zubny kaz ? Prosím Vás pomozte mi, velmi to bolí. Děkuji

  Dobrý den, je nutné se obrátit na zubniho lékaře, nejlépe zubní pohotovost. Péči kterou potřebujete neni v kompetenci dentální hygienistky.Helena Semelkova DiS.

  Helena Semelková DiS.

 • Dobry den,mam spatne predni zuby-dva. Moc nerada se smeju takove zazloutle, černé (opraveny blombou ale jde to cerne trochu vydet) pri mluveni úsměvu. Jde nejak tyto dva predni zuby opravit novymi? Je to finančně narocne?? Boli to?? A beleni zubu ?

  Dobrý den, jistě jde vše řešit, ale musíte se obrátit na zubního lékaře, ne na dentální hygienistku. Helena Semelková DiS.

  Helena Semelková DiS.

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Specializace

 • dentální hygiena