Praktický lékař stomatolog
Husova 2, Přerov

Paní doktorku bohužel nemohu doporučit, přestože jde o můj osobní nazor.

Profesionál ve svém oboru. Vstřícná, ochotná a hlavně po všech mých zkušenostech se spoustou zubařů, jsem konečně spokojená. Maximální spokojenost i celá rodina.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Profesionální přístup lidský přístup za celou dobu co k ní chodíme s manželkou max. spokojenost.

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Výborná lékařka, chodíme k ni komplet celá rodina, já mela fólii ze zubaře ale s ni po pul roce kdy, mi davala chrup horkotezko dokupy můžu jen říct že je skvělá. Nyní vrtání bez lokalky,a co se týká sestřičky je sice přísná ale taky zlatá ženská.

Paní doktorka mi vždycky pomohla a dokonce mě odnaučila bát se zubaře.Mám k ní velkou důvěru!!zuby mi vždy spravila velice dobře!!

Paní doktorka milá, se sestrou je to trošku horší, ale dá se to přežít ... jednou byla milá i sestřička ... jinak z odborného hlediska nemám námitek.

paní doktorka ještě jakžtakž,ale sestra to je teda něco...nepříjemná, domluvit se s ní na načem je prostě problém, vůbec nevím proč tam ještě chodím....

Asi rok jsem k paní dokotrce chodila, keramicou výplň předního zubu udělala velmi špatně, netrefila odstín skloviny, takže flek byl velmi vyiditelný a cca po půl roce při běžném čištění zubů výplň vypadla. Veškeré zákroky prováděla aspoň u mě bez umrtvení, na což mám nárok, s odůvodněním, že injekce taky bolí a dá se to vydržet. Není ot pravda, oprava předního zubu se vydržet dala jen se slazami.

Výborná ženská a výborná zubařka.Stačí ne ?

Profesionálka, můžeme doporučit všem.