Helena Řeháková, DiS. et DiS., dentální hygienistka, hygienista Praha

Dentální hygienistka, hygienista Více

Na Florenci 2116/15, Praha 1, Praha
The clinic s.r.o.

Pacienti se zdravotním pojištěním

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

• Zubní kámen
  • Bělení zubů
  • Gingivitida (zánět dásní)

• dentální hygiena

Názory

Umístění: The clinic s.r.o. Jiný

Pecka, konečně zubní hygiena po které nemám pusu napadrť :) Milé jednání, poučný závěr a zuby vypadají jak před 20 lety :)

Umístění: The clinic s.r.o. Jiný

Absolvoval jsem již 2 návštěvy. S výsledkem jsem vždy maximálně spokojen. Celkově profesionální přístup a příjemné prostředí.

Umístění: The clinic s.r.o. Jiný

Nedávno jsem absolvoval návštěvu u slečny Řehákové na doporučení od kamaráda. Jako můj kamarád, jsem byl i já naprosto spokojený. Slečna Řeháková mi vše podrobně vysvětlila a i já, i když jsem naprostý laik, jsem vše díky tomu pochopil. Vše bylo doplněné velmi milým přístupem. To vše mě přesvědčilo, že služby slečny Řehákové určitě ještě využiji..

Umístění: jiné místo Jiný

Návštěva na dentální hygieně pro mne byla velice přínosná. Slečna Řeháková je velmi milá, podrobně mi vysvělila a ukázala správné čištění a používání dentálních pomůcek.
Určitě mohu jen doporučit :)

Děkuji za milou zprávu.
Určitě doporučuje, budu ráda.

Umístění: The clinic s.r.o. Dentální hygiena (60min) - první návštěva či návštěva po letech

Návštěva byla bezbolestná, strávil jsem na křesle přibližně 45minut.
Velmi přínosné také informace na konci DH o čištění zubů.
Klinika je dobře dostupná v centru Prahy

Helena Řeháková, DiS. et DiS.

Děkuji za zprávu, jsem ráda, že DH pro Vás měla přínos a byl jste spokojen.

Umístění: The clinic s.r.o.

Velmi milá a sympatická slečna. Profesionální přístup, byl jsem pečlivě obeznámen o každém kroku v průběhu dentální hygieny, poučen o správném čištění zubů a používání mezizubních kartáčků. Vůbec to nebolelo a zatím nejlepší dentální hygiena, co jsem kdy absolvoval. Můžu jen doporučit a těším se na další návštěvu.

Helena Řeháková, DiS. et DiS.

Moc děkuji za milý komentář, budu se těšit.

Umístění: The clinic s.r.o.

Velmi příjemná a milá slečna. Profesionální přístup. Zodpoví všechny dotazy. Má návštěva u slečny Řehákové rozhodně nebyla mou poslední. Mohu jen doporučit.

Helena Řeháková, DiS. et DiS.

Děkuji, za zpětnou vazbu. Budu se těšit.

Umístění: The clinic s.r.o. Zubní hygiena

Milá a šikovná slečna, určitě mohu doporučit. Byl jsem na zubní hygieně poprvé a s výsledkem jsem velice spokojen.

Helena Řeháková, DiS. et DiS.

Děkuji za Váš komentář, budu se těšit příště.

Umístění: The clinic s.r.o.

Za mě musím určitě doporučit. Příjemná a usměvavá slečna, která Vás profesionálně a bezbolestně ošetří. Vždy odcházím s dobrým pocitem. :)

Helena Řeháková, DiS. et DiS.

Moc děkuji za krásný komentář.

Zde jsem byl na prvni navsteve a byl jsem velmi spokojeny! Profesionalni pristup a take hygiena byla bez bolesti, urcite zajdu znovu.

Helena Řeháková, DiS. et DiS.

Děkuji. Jsem moc ráda, že jste byl spokojen.
Budu se těšit na příští návštěvu.

• Zubní kámen
  • Bělení zubů
  • Gingivitida (zánět dásní)

• dentální hygiena