Paní doktorku znám bezmála 27 let. Po celou tuto dobu jsem s ní spokojen. Milá, příjemná, ochotná a hlavně pohodová dáma. Dnes pečuje o zuby celé mojí rodině. Pokud jsem se setkal s její prací, hodnotím pouze v superlativech. Pomůže, poradí, doporučí. Netahá z pacientů peníze a snaží se skutečně pomoci. Za celou dobu co k ní jezdím, ( dojíždím 200 km) mám z její práce příjemný pocit, velice si cením komfortu, který poskytuje nám "pacošům" ( třeba rentgen, nebo hračky našim dětem). Fakt super služba. Dík, a´t se Vám daří paní doktorko. Jo a na hloupost lidí nehleďte.

Nedoporučuji v žádném případě,mám s ní sama své nedobré zkušenosti a prakticky celá moje rodina. Dnes nechala mého syna čekat v čekárně asi hodinu,poté řekla,že má polední pauzu. Čekal a po pauze řekla,že nové pacienty nepřijímá-chtěl ošetřit bolest-čili to bylo akutní. Měla pouze pomoci- zastoupit mudr. Aliovou,která již neordinuje.
Takže díky, paní doktorko!!! Klosková

Doporučuji, milá, přátelská, žádný "tyran prahnoucí po krvi". Zachránila mi zub. Návštěva u ní je příjemná.

Myslím, že můžeme být rádi, že máme ještě lékaře jako je paní doktorka Helena Paymová. Ti, kteří ji zde kritizují zřejmě vůbec problematice nerozumí. Jestliže někdo otevře na zubařku nevyčištěnou hubu se zanedbaným chrupem, nemůže očekávat chválu. I přesto se k pacientůch chová paní doktorka velice laskavě, vše vysvětlí tak, aby i primitiv pochopil. A že těch primitivů není v Žatci málo. Všechny úkony mi udělala vždy citlivě a odborně za minimálních nákladů. Često jsem se stěhoval a přišel jsem na Žatecko z Prahy, proto jsem poznal několik zubních lékařů, ale MUDr.Paymová je z nich nejlepší.
P.T.

Paní doktorka mě ochotně a bezbolestně ošetřila, i když jsem nebyl její pacient.

Naprosto neochotná, arogantní "DÁMA"
Rozhodně bych jí NIKDY nedoporučila, jedna z nejhorších zubařek, s jakou jsem v životě měla tu čest... UŽ NIKDY VÍCE!!!

Velmi dobrá lékařka.

Pani Dr. Wilferová mě pro vzláštní nezájem donutila vyhledat si nového lékaře.Udělal jsem dobře,protože pani Dr. Paymlová mě před 3mi roky přijmula. Je to příjemná žena která umí i poradit a má s pacientem strpení.Velice doporučuji.

Takže díky, paní doktorko!!! Klosková

P.T.

Naprosto neochotná, arogantní "DÁMA"

Velmi dobrá lékařka.