Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Mila a vstricna pani doktorka i jeji kolegynky sestricky!Skvela atmosfera! Prisla jsem se zalehlyma usima a odesla se sluchem jako uz roky ne! Dekuji! :)

D
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Velice s manželkou chválíme vstřícný a profesionální přístup paní doktorky a sestřičky při našem vyšetření sluchu. Výborně zavedený systém registrace pacientů v čekárně – skener na kartičky pojišťovny, žádné předbíhání, pořádek.

K
Ověřený profil

Tak mě pomohla hned. Přišla jsem s akutním problémem, kdy i já jsme to cítila jako průser a hned bylo vyšetření, vypsaná žádanka do špitálu a i tma jsme byla během dvou dnů přijata k hospitalizaci.... byl mi od Dr. Horákové vysvětlen postup, kdy by tabletová léčba nebyla to pravé.


R
Ověřený profil

S paní dotorkou i sestřičkou jsem byla moc spokojená....narozdíl od několika "odborníků" na poliklinice mě nevyhodili s hnisavou angínou, když mám doma miminko které se mohlo nakazit, nekoukala na coby kdyby a okamžitě mě vzala. Milý přístup, profesionalita a úsměv jsou podle mě v neposlední řadě u lékaře taky nesporné plusy...když bude problém, už se ani nebudu snažit kontaktovat praktika, abych jej nááhodou neokrádala o čas. Vřele doporučuji!!! :)


D
Ověřený profil

Jak paní doktorka, tak i sestřička jsou skvělé. Paní doktorka se o vas okamzite postara a pomuze vam. Navíc je velmi milá. Doporučuji všem.


J
Ověřený profil

Při vyšetření bolesti krku sice nahřeje zrcátko, aby nestudělo, ale než se stačí podívat, tak vás s ním polechtá úplně všude, aby pak konstatovala, že nic vlivem dávicího reflexu nevidí. Udělá stěr a napíše antibiotika. Po týdnu příjdete na kontrolu, že v krku bolí ještě více. Výsledky stěru pozitivní s tím, že zjištěná bakterie je podle tabulek citlivá na předepsaná antibiotika, která by měla zabrat. Tak předepisuje další krabici úplně stejných po dalším týdnu výsledek stejný, jako by se člověk doma léčil čajíčkem (tedy žádný). Samozřejmě za každou návštěvu 30 Kč. NEDOPORUČUJU :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat co znamená při čištění uši zaschle krevní strupy na vatové tyčince?
Děkuji za odpověď Kamila

Dobrý den, pravděpodobně se jedná o poranění zvukovodu staršího data, pokud by potíže trvaly, je vhodná kontrola.
S pozdravem Dr.Horáková

MUDr. Helena Horáková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.