Praktický lékař stomatolog
Mathonova 1/291, Prostějov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Velice příjemná paní doktorka i sestra. Pro pacienta vždy dělá maximum. Snaží se bojovat o každý zub i tam kde to pacient vzdává, nerada trhá. Zachránila mi zub svou pílí, trpělivostí a precizností. Mohu jí všem doporučit.

Bohužel s předešlými kladnými hodnotiteli nemohu souhlasit. Všichni jsme lidé a všichni někdy děláme chyby. Ale, když Vám člověk,kterému svěříte svůj jediný, mladý a zdravý chrup do rukou a ve finále přijdete o zub, který by jste ještě minimálně dalších 40let používali a za svou chybu se ani neomluví a bude si stát za svým, že za to můžete sami. Je velmi sobecké a hraničící s arogancí.. abych nastínila svůj problém: dotyčná paní doktorka mi odstranila kaz ze stoličky(žádný velký problém zdá se)jelikož vrtání bylo dosti hluboké sahalo až ke kořenům(taky žádný problém), ale co jediné podcenila bylo to že svou práci neodvedla čistě-zub nedočistila a zablombovala..do 3 dnů jsem samou bolestí ani nemohla dojít do práce(usta jsem měla neteklá)a musela jsem dvakrát do Olomoucké fakultní nemocnice, kdy mi při druhé návštěvě na pohotovosti oznámili, že už není jiné možnosti než zub vytrhnout...je mi líto, že jsou mezi námi i takový "profesionálové", kteří svou práci nedokážou provést čistě a svědomitě a ostatní lidé na to musejí doplácet svým jediným zdravím. Doufám, že paní doktorka se ze svých chyb ponaučila a dává si ted více záležet. Protože je tu od toho, aby nám pomáhala a ne neopak!!!

Konečně jsem našla příjemnou zubařku, i sestra je sympatická.

ok

K pani doktorce jezdime i se synem 120km! Stoji nam to za to, je velice prijemna, snad to u ni ani neboli! Moc doporuciji!

Paní doktorku mohu jen doporučit. Má příjemný vztah k pacientovi a snaží se mu pomoci. Především je také k pacientům příjemná a pomáhá, ikdyž sami víte, že u zubařů to i bolí.

je to lékařka která má cit pro pacienta je suprová