Adresa

Praktický lékař gynekolog
Školní 357/19, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

70 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný


Paní doktorka je velmi neempatická. V mých cca 15, kdy jsem dostala první kvasinkovou infekci, se chovala, jako kdybych ji zdržovala. Že proč jsem si nezašla rovnou do lékárny, proč jsem musela za ní.
A teď, na začátku těhotenství, kdy se jde k lékaři pro potvrzení a ne se koukat na velké miminko, mě pomalu seřvala, že jsem přišla moc brzo a nic neuvidíme. Dostala jsem přednášku (naprosto zbytečnou a nevyžádanou) že respirátory FFP2 (nařízené) jsou zbytečné a ať si koupím ty z nanovlákna, jako má ona. To celé velmi nepříjemným tónem.
A třešnička na dortu - zeptala jsem se jí, jestli příště uslyšíme srdíčko. A co ona? "Jestli je miminko naživu tak ano."
To určitě není věta, kterou řeknete mladé budoucí mamince s prvním miminkem. Pro mě poslední kapka a lékaře už mám jiného.

Jinak prohlídky u doktorky většinou probíhají rychle a potichu, cytologie u ní bolí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

První doktorka, která začala řešit můj problém - úžasná, hodná, trpělivá - jen lituji, že jsem se k ní nedostala dříve, mohla jsem si ušetřit hodně trápení.

P
Ověřený profil

s paní doktorkou jsem byla velmi nespokojena. Místo aby mi udělala testy, osočila se na mě, jestli to budu platit já, že jsou velmi drahé. Po tom co jsem odešla jsem se dozvěděla, že díky ní nemusím mít děti. Petra K.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


F
Ověřený profil

Na paní doktorce oceňuji hlavně neskutečně lidský přístup, což je dnes mezi lékaři spíš výjimka. Zatím mi vždycky přišla dobře naladěná, vstřícná, vysvětlí na co se zeptám. Ze svého okolí slýchávám o tom, jak někteří gynekologové křičí dokonce i po těhotným pacientkách... tak tohle si myslím, že se vám u paní doktorky Žákové rozhodně nestane. Určitě doporučuji.


P
Ověřený profil

Už jsem prostřídala spoustu ženských lékařů a musím říci ž již min. 6let chodím k paní Žákové je skvělá. Konečně mě nebolí vyšetření (jak jsem si myslela že je to normální) vždy pečlivě provade vyšetření i ultrazvukem vždy bez vyjímky. Dokonce se chlubím 3 potomkem který jsem porodila před 2lety a nebylo mé těhotenství jednoducé...prostě kdyby bylo v hodnocení i 10hvězdiček tak si je paní doktorka zaslouží. Kdo to u ní nezkusí tak neporozumí. Přeji si více takových doktorů DĚKUJI...


A

Chodila jsem k paní doktorce Žákové v devadesátých letech, než jsme se z Havířova odstěhovali. Nemohu si ji vynachválit! Byla vždy příjemná, milá, dokázala v klidu odpovědět na jakýkoliv dotaz a nedělala ze sebe víc než je...
Kdybych měla tu možnost, chodila bych k ní dále, ale bydlím nyní v Mladé Boleslavi. Troufám si říci, že pro mne byla Andělem...!


M
Ověřený profil

Paní doktorka je milá, lidská, umí vyslechnout i poradit. Jsem velmi spokojená. Stojí mi za to k ní dojíždět.


Vysoká odbornost, lidský přístup, spolehlivost


Vždy pohodová, ochotná vše vysvětlit, pečlivá, příjemná. Jsem její pacientkou asi 20 let a doporučuji.


S paní Mudr. Žákovou mám jen výborné zkušenosti. Je to opravdu člověk na svém místě. Navíc má dobré srdce, což k této práci jistě taky patří. Je ale pravda, že jedna sestřička je tam pomalejší a nemám s ní moc dobré zkušenosti. Jinak zbytek sestavy je úžasný. Ač jsem taky titulovaná, rozhodně neočekávám, že si tam z toho někdo sedne na zadek. Paní doktorku i celou ordinaci tudíž doporučuji. ;-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu