Poslední dobou nemám slov,šla jsem k paní doktorce,protože kamarádka měla mononukleozu a mně hodně natekly uzliny,paní doktorka řekla,že žádný uzliny nateklé,vypadal jsem tak,že nebyl rozeznatelný přechod mezi hlavou a krkem,naštěstí to mononukleoza nebyla.když se mě při jíné návštěve ptala na menstruaci,řekla jsem jí,že trpím velikými bolestmi a na to mi ona řekla,ať si vezmu ibalgin.:/

naše paní doktorka,
mucosolvan, viroza, stále stejná slova
i po čtvrt roce trvající nevolnosti a bolestí břicha
slova - tak já ten rozbor krve udělám, když chcete nebo propustku do práce vám nepotvrdím, nebudu řešit vaše rodinné problémy
a výsledkem byla operace žlučníku mé dvanáctileté dcery
PANÍ DOKTORKO NEMÁM SLOV

Naše málá 8 měsícu se neposadila ještě sama a pi. Doktorka dala diagnozu Psychomotorická retardace. Po náštěvě neurologa mi bylo zděleno že mála je v pořadku. Neš jsme zašli k Neurologovi tak jsem byli celá rodina z diagnozi paní doktorky Zachaté vyřízení. Proto holku ihned odhlašuji.

Před léty jsem k této paní doktorce chodila s dcerou. Měla teplotu víc než 38 stupňů, ale paní doktorka tvdila, že jí nic není, ale já se nechtěla nechat odbýt s tím, že jí asi něco je,když má teplotu. Načež mě paní doktorka nařkla, že mi jde o to, abych měla OČR a používám k tomu dítěte. Odvětila jsem jí, že jsem OČR nikdy neměla a ani tentokrát ho nežádám a že mi záleží jen na zdraví mého dítěte. To bylo naposledy, kdy jsem k této paní doktorce se dcerou šla.

Nejlepší doktorka co znám měla na starosti celou naší rodinu a teď k ní chodí i mé děti lepší by se těžko našla skvěle poradí a super přístup k dětemdoporučila bych každému v plzeňském kraji

K paní doktorce chodím již 15 let a nikdy jsem s ní neměla sebemenší problém (snad jediný - děti odmítají chodit k jiným doktorům). Vždy nám velmi dobře poradila a proto jsem ji zvolila i pro svou nově narozenou dceru. Neměnila bych.

velmi zkusena a prijemna pani doktorka , vyrustali jsme pod jeji peci my i nase deti avsak posledni dobou obcas byva roztrzita v tom ze si nehlida co rika,tzn. jednou rekne jinou diagnozu nez o tyden pozdeji na kontrole avsak predepisuje totez, casto ji musi opravovat sestricka ktera vzdy dokaze zachranit situaci, ale i pres jeji drobna zavahani v odpovedich na nase dotazy je velmi hodna k detem, ktere ji za to maji velmi rady a zrucna, pohotova a sikovna pri ockovanich.

S paní doktorkou mam velmi dobré zkušenosti, vždy velmi dobře pomohla, nemam nic co bych jí vytkla.