Odstranění zubního kamene • 600 Kč

Oštření citlivých krčků

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

600 Kč

Zubní hygiena

Paní Veselá je velmi milá a šikovná. Chodím k ní už léta, jsem spokojená, nemám co bych vytkla. Od ní jsem se dozvěděla o - tehdy novém - příspěvku mé pojišťovny na dentální hygienu. Ceny má velmi příznivé.

Umístění: Zubní hygiena odstranění zubního kamene

Paní Hana je nejen precizní a velice pečlivá, ale i velmi vtřícná a příjemná! Všem vřele doporučuji!

Profesionální zacházení, pecliva a vše vysvětlí. Její lidský přístup velké plus. A hlavně cenově dostupné služby. Děkuji

Paní Veselá je podle mě opravdu odbornice ve svém oboru. Chodím k ní už léta a jsem moc spokojená. Je opravdu pečlivá a i lidsky příjemná.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den
V sobotu se mi na kostrci (nad zadkem u leve pulky) objevila nejaka tvrda boule, no spis takove mensi jelitko. Na dotek boli. Pri chuzi boli. A kdyz se ohybam. A docela dost.. Nemam tam zadnou bilou cepicku ale je to trosicku zarudle. Co mam delat a po jake dobe pokud se to nezlepsi mam navstivit obvodniho lekare? Pracuji jako klasicky delnik takze spinave monterky.. Dekuji za rady.

Zubní hygiena s tímto problémem nemá opravdu nic společného.
Navštivte obvodního nebo kožního lékaře co nejdříve!

Hana Veselá