Určitě odborná lékařka, ale né vždy umí naslouchat a pochopit. Taky záleží na náladě ve které se momentálně nachází! Ráda odkazuje na obborné lékaře, což možná není ma škodu!!?? Co je pro mne největší problém, že v momentě když máte přijít na řadu, sestra vezme preventívku a nebo známého!!! Já osobně k lékařům chodím
s hlavou pod paží a to pak to čekání nebaví.Škoda že nejen tady, ale i všeobecně se nejde k lékaři objednat,
tak jako u gynekologa, zubaře, nebo odborných lékařů. :-))

Velmi pečlivá lékařka, má však velmi mnoho pacientů a podle toho také vypadá čekání v čekárně. Možná by problém opravdu pomohlo vyřešit, kdyby si na preventivní prohlídky vyhradila jiný čas než v ordinační době pro nemocné.

po odborné stránce myslím velmi dobrá,co se mi nelíbí,je ,že v běžné ordinační době bere i prevence,na které má jinak vymezenou dobu,čímž prodlužuje čekání běžných pacientů

spokojenost

Ž

Komunikativní, vstřícná, spolupracuje s odbornými lékaři, využívá všech forem spolupráce s pacientem, výborná spolupráce se sestrou, využívá novinek jak v léčbě tak i v lécích