Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

MUDr. David Kupka Jiný

Pokud pominu, že nejednou došel do ordinace výrazně po začátku své ordinační doby, tak když neřešíte nic akutního, tak možná ok. Pokud řešíte něco akutního, počítejte s tím, že vzít někoho mimo objednání je téměř neřešitelný problém a ještě si vyslechnete nerelevantní řeči protivné sestřičky. Empatie v mínisových Nikdy více, dořešíme žádanku na další vyšetření a odcházím.

MUDr. David Kupka Jiný

S panem doktorem jsem řešil vícero problémů (borelióza, záněty žaludku atd.). Vždy mi vše podrobně vysvětlil, nastínil mi všechny možné léčby a následně vždy vybral nejlepší variantu.

MUDr. David Kupka bolesti bricha

Kdyz vam pan doktor diagnostikuje akutni zanet slinivky brisni a vy se ho zeptate jaka by mohla byt pricina, zepta se vas jestli jse nemeli nejakou bujarou oslavu. Kdyz se mu snazite vysvetlit ze alkohol pijete zridka ne-li vubec a tucne nejite nikdy odveti, ze je treba dat si dietku bez alkoholu. Nicmene po 16 dnech s kreci bricha, dvou rozborech krve, sono vysetreni a bez jakekoliv lecby, vas ujisti, ze jste zdravi a upozorni, ze by bylo vhodne dat si jeste dalsich ctrnact dni bez alkoholu a pak prijit na dlasi krevni testy. Souhrn: dlouhe cekani na prijeti, prijemne vystupovani a uzdrav se sam

Kontakt

Stará Cesta 83, Frýdek-Místek 73801 Zobrazit v Goole Maps