AMANDA MEDICA FM s.r.o., PL pro dospělé

Nejbližší zařízení

• Hana Štěpánová

Praktický Lékař, MUDr.

• P

Určitě odborná lékařka, ale né vždy umí naslouchat a pochopit. Taky záleží na náladě ve které se momentálně nachází! Ráda odkazuje na obborné lékaře, což možná není ma škodu!!?? Co je pro mne největší problém, že v momentě když máte přijít na řadu, sestra vezme preventívku a nebo známého!!! Já osobně k lékařům chodím
      s hlavou pod paží a to pak to čekání nebaví.Škoda že nejen tady, ale i všeobecně se nejde k lékaři objednat,
      tak jako u gynekologa, zubaře, nebo odborných lékařů. :-))

• Velmi pečlivá lékařka, má však velmi mnoho pacientů a podle toho také vypadá čekání v čekárně. Možná by problém opravdu pomohlo vyřešit, kdyby si na preventivní prohlídky vyhradila jiný čas než v ordinační době pro nemocné.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• David Kupka

Praktický Lékař, MUDr.

• I
      Umístění: AMANDA MEDICA FM s.r.o., PL pro dospěléSlužby: bolesti bricha

Kdyz vam pan doktor diagnostikuje akutni zanet slinivky brisni a vy se ho zeptate jaka by mohla byt pricina, zepta se vas jestli jse nemeli nejakou bujarou oslavu. Kdyz se mu snazite vysvetlit ze alkohol pijete zridka ne-li vubec a tucne nejite nikdy odveti, ze je treba dat si dietku bez alkoholu. Nicmene po 16 dnech s kreci bricha, dvou rozborech krve, sono vysetreni a bez jakekoliv lecby, vas ujisti, ze jste zdravi a upozorni, ze by bylo vhodne dat si jeste dalsich ctrnact dni bez alkoholu a pak prijit na dlasi krevni testy. Souhrn: dlouhe cekani na prijeti, prijemne vystupovani a uzdrav se sam

• M

super doktor, vždycky poradí a má citlivý přístup. Když mám nachlazení, tak vždy situaci zhodnotí komplexně. Monika

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře