Interní oddělení, Bohumínská městská nemocnice
Slezská 207, Bohumín

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Dnes jsem byl na kolonoskopii u paní doktorky a mohu ji vřele doporučit. Ikdyž jsem do ambulance přicházel dosti nervózní, tak jsem paradoxně odcházel s úsměvem na tváři. Jak paní doktorka, tak i ostatní personál je velmi milý, empatický a vše vám rádi vysvětlí případně zodpoví. Narozdíl od předešlé zkušenosti u jiného lékaře v oboru mohu Dr. Sálusovou jen doporučit!!!

Absolvovala jsem kolonoskopii u p.doktorky Sálusové. Má velmi citlivý, lidský přístup, vše vysvětlí, má i zlatou trpělivost s ustrašenou pacientkou, jakou jsem já. Velmi milá je i sestřička p.Hanusková. Z nepříjemné záležitosti, jakou kolonoskopie určitě je, se díky paní doktorce a sestřičce, jejich erudovanosti a empatii stalo nakonec běžné vyšetření bez šrámů na tělě i duši. Moc jim děkuji.

Paní doktorka je velmi příjemná-doporučuji.

Paní doktorku doporučuji pro její milé chování,lidský přístup,ochotu vyslechnout potíže pacienta,milé chování k rodině pacientů,vřelé díky!!!

Moc hodná paní doktorka.Všem doporučují.