Zubní ordinace
Železniční 1, Karlovy Vary

U zubařky jsem byla dvakrát.Na první návštěvě mi neudělala rentgen a ani po nějaké delší době mi ho neudělala. Když jsem ji řekla že mě bolí zub tak odstranila blombu a dala novou znovu neudělala rentgen takže ani nevím zda mám zuby v pořádku.. V ordinaci nepořádek zubařka si před vyšetřením byla dát cigárko a ruce si asi ani neumyla jelikož ji šíleně smrděly od cigaret . Už nikdy více

U paní doktorky jsem byla sice jen jednou, ale mohu jí 100% doporučit. Potřebovala jsem akutně ošetřit a paní doktorka mě ochotně přijala. Přístup byl perfektní a profesionální. Okamžitě odhalila příčinu obtíží, problém odstranila a mě ulevila od bolestí. Chovala se velice mile a vstřícně. Všechny mé otázky ochotně zodpověděla. Myslím, že je odborníkem na svém místě s mnohaletou praxí. I sestřička byla milá. Jednoznačně doporučuji!

Jsem velice spokojena s přístupem paní doktorky. Je milá , vstřícná a soudě podle mého chrupu výborná zubařka. Zemanová

Vstřícná a ochotná....dobrá volba sestry-profesionál a člověk!

Co chodím k paní dr.Pokorné mám chrup bez problému.Vždy ochotná příjemná i s paní sestřičkou.