Masarykova 37, Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Paní doktorku také mohu jedině doporučit. Líbí se mi velmi její lidský přístup, ne za každou cenu krmit farmaceutický průmysl, je taková ,,normální" na dnešní dobu :) Navíc opravdu potvrzuji, že je velmi empatická a myslím, že i důsledná. To, že je sympatická je taková třešnička na dortu. . a v neposlední řadě jako velké, spíš obrovské plus je, že nečekám, což bytostně nesnáším, když je člověk objednaný. Bere i akutní případy, event. pomůže po telefonu, poradí.. za mě rozhodně doporučuji.

Perfektní empatická paní doktorka. Navíc je i moc hezká a sympatická.

Bohuzel musim napsat negativni recenzi a nevim, co se s pani doktorkou stalo, kdyz ctu ty pozitivni recenze z minulosti. Pani doktorka zjevne nikdy neslysela pojem endometrioza. Pravidelne jsem chodila na kontroly a na dotazy kvuli velkym bolestem mi odpovidala, ze pry je vse v poradku. Az kdyz se ms bolesti staly opravdu hodne nesnesitelnými a do toho jsem se rozhodla resit dlouhodobejsi problem otehotnet, tak jedine, co jsem se od pani doktorky dozvedela, ze jsem proste cíťa (bohuzel opravdu doslovne vyjadreni pani doktorky). Absolutne bez zajmu muj problem resit, ci udelat jakekoli vysetreni, proste jen od stolu pri slovnim popsani problemu. Pak jsem jednou zkolabovala diky bolestem, na ktere uz ani xxxx nezabral, a dozvedela jsem se konecne diagnozu. Toto me donutilo zmenit lekarku.
Ale abych nebyla jen negativni, pani doktorka zvladla dobre odhadnout kolik casu je na pacientku potreba a nikdy jsem tak necekala, brala me na cas. Ale preferovala bych spis zajem o reseni problemu...

Paní doktorka je úžasná. Milá, spolehlivá, vždy mi pomohla a vždy udělala vše co mohla.
Jsem ráda, že ji mám

Chtěla jsem v těhotenství chodit k doktorce s trochu volnějším přístupem, ale v žádné z ordinací, které mi byli doporučeny, nepřijímali nové pacienty. Náhodou jsem skončila u paní Dr. Petrovské a (byla) jsem velmi spokojená! Paní doktorka má respektující přístup, do ničeho nenutí, nepoučuje, nedělala mi zbytečně pokaždé UTZ, odhady váhy apod. Zkrátka jsem díky ní měla těhotenství v klidu.

Umístění: Ordinace

Pani doktorka je milá. Do ničeho nenutí, respektuje a nedělá žádné úkony zbytečně. Velmi jsem to v těhotenství ocenila. Chodím tam ráda. Má i pohodovou sestřičku :)

Umístění: Ordinace

Bohužel jsem se k paní doktorce registrovala na základě recenzí. Tak si říkám, co se změnilo, protože paní doktorka je super, dokud potřebujete max. napsat recept. Výraz boha pomsty taky moc nepotěší. Po zjištění těhotenství jsem se objednala na prohlídku. Zdálo se mi, že vše v pořádku. Jsem těhotná poprvé, tak jsem si netroufla protestovat, když mi paní doktorka spočítala o 14 dní špatně těhotenství, i když vím (bohužel) přesně, kdy se povedlo (nebo o dva dny dřív). Prostě jsem se prý asi sekla.... o 3 měsíce později na kontrole zjistila, že jejda mimino je o týden větší a o další dva dny později na NT vyšetření u jiného Dr. mi bylo řečeno, že jsem měla přijít nejpozději před 14 dny. Tedy tak, jak jsem měla spočítáno sama... do 16. týdne jsem stále neměla udělané jediné vyšetření z krve, veškerá kontrola pouze ultrazvukem, žádná prohlídka A moč nosit pokaždé v té stejné, vymyté zkumavce ?!?! Nový lékař se mě ptal, z jakého důvodu k němu přecházím od paní “doktorky”. Po otevření průkazky se ptát přestal a radši už dál nic nekomentoval. Za mě tuto paní doktorku už budu brát velkým obloukem a rozhodně nedoporučuji.

Paní doktorka je skutečně milý a citlivý člověk. Projevuje zájem a dělá svou práci skvěle. Doporučila jsem ji oběma svým sestrám a spokojené jsou i ony.

Paní doktorka je výjimečná žena, laskavá a citlivá. Umí naslouchat a své práci rozumí.
Její ordinace je útulná a skvěle vybavená.

NEJLEPŠÍ ODBORNÍK A TAKÉ PO LIDSKÉ STRÁNCE SUPER! MOHU JEN A JEN DOPORUČIT!!!