Masarykova 37, Brno

Široká 16, Ivančice
Nemocnice Ivančice

Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Ordinace

Pani doktorka je milá. Do ničeho nenutí, respektuje a nedělá žádné úkony zbytečně. Velmi jsem to v těhotenství ocenila. Chodím tam ráda. Má i pohodovou sestřičku :)

Umístění: Ordinace

Bohužel jsem se k paní doktorce registrovala na základě recenzí. Tak si říkám, co se změnilo, protože paní doktorka je super, dokud potřebujete max. napsat recept. Výraz boha pomsty taky moc nepotěší. Po zjištění těhotenství jsem se objednala na prohlídku. Zdálo se mi, že vše v pořádku. Jsem těhotná poprvé, tak jsem si netroufla protestovat, když mi paní doktorka spočítala o 14 dní špatně těhotenství, i když vím (bohužel) přesně, kdy se povedlo (nebo o dva dny dřív). Prostě jsem se prý asi sekla.... o 3 měsíce později na kontrole zjistila, že jejda mimino je o týden větší a o další dva dny později na NT vyšetření u jiného Dr. mi bylo řečeno, že jsem měla přijít nejpozději před 14 dny. Tedy tak, jak jsem měla spočítáno sama... do 16. týdne jsem stále neměla udělané jediné vyšetření z krve, veškerá kontrola pouze ultrazvukem, žádná prohlídka A moč nosit pokaždé v té stejné, vymyté zkumavce ?!?! Nový lékař se mě ptal, z jakého důvodu k němu přecházím od paní “doktorky”. Po otevření průkazky se ptát přestal a radši už dál nic nekomentoval. Za mě tuto paní doktorku už budu brát velkým obloukem a rozhodně nedoporučuji.

Paní doktorka je skutečně milý a citlivý člověk. Projevuje zájem a dělá svou práci skvěle. Doporučila jsem ji oběma svým sestrám a spokojené jsou i ony.

Paní doktorka je výjimečná žena, laskavá a citlivá. Umí naslouchat a své práci rozumí.
Její ordinace je útulná a skvěle vybavená.

NEJLEPŠÍ ODBORNÍK A TAKÉ PO LIDSKÉ STRÁNCE SUPER! MOHU JEN A JEN DOPORUČIT!!!

Paní doktorka je velmi milá, vše vysvětlí:)

K paní doktorce jsem přešla od paní Dr.Šlapalové a jde o nebe a dudy.Ochotná,vstřícná,projevuje zájem o pacienta.Neměla jsem nikdy vážný zdravotní problém,tak nevím,jak by jednala v případě problému.I tak doporučuji svým kamarádkám.
Jana Černá

K paní doktorce jsem se zaregistrovala při prvním těhotenství. V prvním trimestru mi nevzala krev ani moč, neřekla mi o NT vyšetření. Při druhé návštěvě mi žádné vyšetření neudělala s tím, že jsem zjevně zdravá. Ultrazvuk mi tenkrát neudělala ani přes to, že jsem ji o to výslovně žádala. Ostatní lékaři přitom dělají ultrazvuk při každé kontrole a maminka má vždy možnost si také koupit fotku.