Hana Petrovská, gynekolog Brno

MUDr. Hana Petrovská

Gynekolog Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Masarykova 37, Brno
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Chtěla jsem v těhotenství chodit k doktorce s trochu volnějším přístupem, ale v žádné z ordinací, které mi byli doporučeny, nepřijímali nové pacienty. Náhodou jsem skončila u paní Dr. Petrovské a (byla) jsem velmi spokojená! Paní doktorka má respektující přístup, do ničeho nenutí, nepoučuje, nedělala mi zbytečně pokaždé UTZ, odhady váhy apod. Zkrátka jsem díky ní měla těhotenství v klidu.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Pani doktorka je milá. Do ničeho nenutí, respektuje a nedělá žádné úkony zbytečně. Velmi jsem to v těhotenství ocenila. Chodím tam ráda. Má i pohodovou sestřičku :)


L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Bohužel jsem se k paní doktorce registrovala na základě recenzí. Tak si říkám, co se změnilo, protože paní doktorka je super, dokud potřebujete max. napsat recept. Výraz boha pomsty taky moc nepotěší. Po zjištění těhotenství jsem se objednala na prohlídku. Zdálo se mi, že vše v pořádku. Jsem těhotná poprvé, tak jsem si netroufla protestovat, když mi paní doktorka spočítala o 14 dní špatně těhotenství, i když vím (bohužel) přesně, kdy se povedlo (nebo o dva dny dřív). Prostě jsem se prý asi sekla.... o 3 měsíce později na kontrole zjistila, že jejda mimino je o týden větší a o další dva dny později na NT vyšetření u jiného Dr. mi bylo řečeno, že jsem měla přijít nejpozději před 14 dny. Tedy tak, jak jsem měla spočítáno sama... do 16. týdne jsem stále neměla udělané jediné vyšetření z krve, veškerá kontrola pouze ultrazvukem, žádná prohlídka A moč nosit pokaždé v té stejné, vymyté zkumavce ?!?! Nový lékař se mě ptal, z jakého důvodu k němu přecházím od paní “doktorky”. Po otevření průkazky se ptát přestal a radši už dál nic nekomentoval. Za mě tuto paní doktorku už budu brát velkým obloukem a rozhodně nedoporučuji.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skutečně milý a citlivý člověk. Projevuje zájem a dělá svou práci skvěle. Doporučila jsem ji oběma svým sestrám a spokojené jsou i ony.


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka je výjimečná žena, laskavá a citlivá. Umí naslouchat a své práci rozumí.
Její ordinace je útulná a skvěle vybavená.


NEJLEPŠÍ ODBORNÍK A TAKÉ PO LIDSKÉ STRÁNCE SUPER! MOHU JEN A JEN DOPORUČIT!!!


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá, vše vysvětlí:)


K paní doktorce jsem přešla od paní Dr.Šlapalové a jde o nebe a dudy.Ochotná,vstřícná,projevuje zájem o pacienta.Neměla jsem nikdy vážný zdravotní problém,tak nevím,jak by jednala v případě problému.I tak doporučuji svým kamarádkám.
Jana Černá


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem se zaregistrovala při prvním těhotenství. V prvním trimestru mi nevzala krev ani moč, neřekla mi o NT vyšetření. Při druhé návštěvě mi žádné vyšetření neudělala s tím, že jsem zjevně zdravá. Ultrazvuk mi tenkrát neudělala ani přes to, že jsem ji o to výslovně žádala. Ostatní lékaři přitom dělají ultrazvuk při každé kontrole a maminka má vždy možnost si také koupit fotku.
Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti