K paní doktorce jsem chodila asi 2 roky. V čekárně jsem mohla být první, stejně přede mnou vzala všechn důchodce, kteří přišli po mně. A to jsem spěchala do práce. S několika problémy nedokázala poradit, spíše jsem si připadala jako simulant. Po přeregistrování k jinému lékaři jsem naprosto spokojená, po vyšetřeních se problémy odhalily a mi je konečně lépe.

K doktorce Papřokové jsem se přeregistroval protože je pečlivá, vyptá se na to s čím člověk přišel a vysvětlí o co jde při léčbě. Na otázky odpovídá s trpělivostí a je vidět zájem. Sestřička paní Niesnerová je vynikající vždy s úsměvem, komunikativní, trpělivá. Doporučuji.

spokojená ve všech směrech

je pečlivá,vstřícná,jsem velmi spokojená

Zachraňuje životy.

Lékař na pravém místě,ochotná,sestřička senzační

nejlepší

Paní doktorka patří k velkým odborníkům s lidským a milým přístupem,pro své pacienty dělá velmi mnoho.Pochvala patří též milé sestřičce.

Příjde mi pečlivá , příjemná, jsem spokojen.

Jednu dobu jsem od ní akutně chtěla odejít, protože komunikace s pacientem a přístup k léčbě byly děsné děsné děsné. Ale! Asi se něco stalo, prostě najednou velká proměna a od té doby je celkem v pohodě, hodně své chování zlepšila a zdá se mi i pečlivější. Počkám si v delším horizontu. Pokud na sobě bude dál pracovat, zůstanu tam.