Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín
Praktická lékařka pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Praktická lékařka pro dospělé

Paní doktorka je milá a velmi trpělivá. Nepodceňuje žádné příznaky nemoci a když je potřeba, odešle k specialistovi na další vyšetření.

P
Ověřeny pacient

Já mám zkušenost, že při zastupování dr. Jánišové mi píchla špatnou injekci antialergické léčby, pak mi honem dala calciovou injekci a poslala domů. Tam se po odeznění calciovky rozjel alergický záchvat, že mi musela být zavolána záchranka a málem jsem nepřežila. Protože se to stalo ještě před revolucí, tak bylo vše zameteno pod koberec. Od té doby bych k ní nikdy nešla. Nějak jsem na to zapomněla, ale manžel mojí kamarádky měl problémy s hlavou a soustředěním a paní Němečková mu dokázala říctjen, že už není nejmladší (47 let). Protože jsme na něj všichni tlačili, tak se nechal vyšetřit jinde a zjistili mu nádor na mozku. Bohužel po operaci dostal embolii a nepřežil. Vím, že toto už ovlivnit pí Němečková nemohla, ale možná kdyby došlo ke zjištění nádoru dříve.....
Otevřela se mi vzpomínka na můj zážitek a opravdu bych ji nemohla nikomu doporučit....

L
Ověřeny pacient

Možná je paní doktorka dobrá, jak píší druzí, ale já mám bohužel zkušenost, že dvakrát nepoznala u syna zápal plic, až musel jet na pohotovost. Ale i to se může stát, nikdo není neomylný, i když si myslím, že takovou nemoc by poznat mohla, když je doktorka.

Zlaté ruce, zlaté srdce

Ověřeny pacient

Paní doktorka celkem příjemná, ale sestra arogantní, díky ní k pí doktorce nerada chodím, ještě, že nemám žádné problémy a k doktorovi jdu jednou za rok, jinak jsme celá rodina zvažovali, právě kvůli konfliktům se sestrou, i odchod.

Paní doktorka má příjemné vystupování a je velmi laskavá.

J

Hodná, chápavá paní doktorka. Stará se o mne od r. 1985 nebo 1986, nikdy se nestalo nic, na co bych si stěžoval nebo byl s něčím nespokojen. A navíc je krásná, když jsem k ní přišel poprvé, tak to byla mladá kočka, nyní je to dáma ve středním věku, která má šmrnc a strčí do kapsy i mladice.

T
Ověřeny pacient

Je to moje prakt.lékařka již přes 20 let a přes mé vcelku časté ai někdy závažné zdravotní potíže, vždy jsme spolu vycházeli k mé spokojenosti

V

Celkem příjemná paní. Myslím si že i dobrá lékařka. Zatím nemám nač si stěžovat.

J

Je příjemná paní doktorka.Dá se s ní komunikovat.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti