Praktický lékař stomatolog
Denisova 2, Ostrava

Hodnotím paní doktorku velmi dobře za její laskavý a ochotný přístup ke mně jako k novému pacientovi. Ošetření bylo na velmi dobré úrovni. Cena za výplň přijatelná. V dnešní době je těžké najít slušného zubaře. Paní doktorku mezi tyto slušné zubaře řadím. Nesnaží se udělat z mého chrupu šedesátníka osmnáctiletého modela s oslnivým úsměvem. Závady v mém chrupu odstranila rychle a bezbolestně. Jsem s ní spokojený a mohu ji doporučit i ostatním. Zdeněk Pokorný, Praha

Dr. Misiačkovou v žádném případě nedoporučuji! Odborník na baterky a jednání jakbysmet. Ošetřovala mně pouze 2 zuby, do jednoho jsem po jejím zákroku chytla zánět a rok a půl mám s oběma zuby problém - zřejmě špatnou výplní obou zubů. Rentgen u mě nikdy nepoužila. Svou nepřítomnost opakovaně neoznámila předem, ani se následně neomluvila, takže jsem tam přijela zbytečně.
Naštěstí se mi podařilo najít novou lékařku, mladou, velmi svědomitou a milou, která ví, co hradí pojišťovna, a zbytečně z lidí netahá jen peníze. Po vstupním rentgenu mi postupně dává zuby do pořádku - včetně zanedbaného chronického zánětu kořene. Bohudík za ni!

Chodila jsem k této lékařce přes 15 let. Nyní jsem už dva roky v péči jiného lékaře. A je to obrovský rozdíl. Našel mi mino jiné 4 kazy pod bílými plombami od paní doktorky. U zubu kde se dělala korunka mi ze tří kořenů jeden nevyplnila a měla jsem tam chronický zánět. Postupně mi dává zuby do pořádku. Trvá na celkovém rengenu při vstupu, a průběžně si rengenuje před zákrokem opravovaný zub. Lituji, že jsem k této lékařce chodila, Mám spoustu zubů zničených díky její péči. Takže za sebe - nedoporučuji.

Hodnotím velmi negativně, nyní jsem již spokojeným klientem profesionálního stomatologického centra. Kvalita poskytované péče a profesionality v ordinaci p. Misiačkové je velmi slabá. V Ostravě je spousta lepších stomatologů, kteří používají moderních postupů. Tato lékařka vám u vstupní prohlídky zhodnotí chrup pouhým pohledem do úst a odlomený zub vám bude trhat bez lokálního umrtvení.

Byla jsem pacientkou této lékařky 15 let a byla jsem velmi spokojená. Bohužel osobní problémy paní doktorky se negativně odrážení v její práci - po poslední návštěvě mi došlo, že je potřeba lékařku změnit. Při rutinní zubní hygieně na jiném pracovišti mi byl udělán rentgen - bohužel tento prokazuje, že paní doktorka svou práci neskutečně zanedbala - ač jsem chodila na kontroly pravidelně, vždy mne poslala domů s tím, že je vše v pořádku. Rentgen však ukázal, že mám 6 kazů, přičemž 3 z nich byly velmi hluboké a tvořily se údajně i déle než 2 roky. Díky její chybě jsem tak přišla o zdravý zub. Je to pro mne neskutečné zklamání a bohužel tuto lékařku nemohu doporučit.

Jsem šestnáct let pacientkou paní doktorky Misiačkové. Je jemná, ohleduplná a jediná zubařka, ke které se nebojím chodit. V ordinaci vládne i díky sestřičce přátelské ovzduší, což je v dnešní době nadstandard k nezaplacení. Chodíme k ní s manželem oba a jsme maximálně spokojení. Vřele doporučuji.

Jsem jejím pacientem asi sedmnáct let a jsem velmi spokojený

Manžel si stěžoval na bolest mezi stoličkami, tak mu paní dr. vyvrtala kousací plošky oněch dvou zubů (BEZ RENTGENU! a navíc tam nechala veliký kaz, díky kterému vznikl přes kanálky v zubu níže popisovaný problém), nechala si zaplatit téměř 2 tisíce a tím to skončilo. Takže si přijdu, povím, že mě bolí ten a ten zub a ona začne vrtat - proboha! Je to lékař, takže je třeba posoudit stav objektivně a ne POUZE na základě subjektivního tvrzení pacienta!!!! Bolest neustupovala, naopak po tomto zákroku byly zuby mnohem citlivější a bolest zasahovala až do čelisti! Jíst na této straně bylo nemožné z důvodu bolestivosti! Tak jsem jej poslala ke svému lékaři, který je zkušeným odborníkem, jehož kvality jsou opravdu k nezaplacení! Ten mu ihned udělal RTG a našel cystu o rozměrech 1x1cm! Vzhledem k závažnosti jej ihned důsledně ošetřil. Hrozilo akutně prasknutí oné cysty a vylití jejího obsahu do dutiny v čelisti, což by mohlo mít v krajním případě smrtelné následky. Jedná se totiž o velice agresivní kmen bakterií! Nyní čekáme, jaká bude reakce na léčbu - je to 50% na 50% a je dost možné, že muž bude muset do nemocnice na veliký chirurgický zákrok, při kterém by přišel o velkou část svých vlastních zubů! A to vše jen díky laxnímu přístupu Dr. Misiačkové! Dle vyjádření odborníka se jedná o jasné zanedbání péče! Všem těmto nepříjemnostem a ohrožení na životě by se dalo předejít, pokud by ona Dr. dělala svou práci pečlivě, dle přísahy, kterou složila, a pokud by dokázala použít RTG!

S paní zubařkou mám skvělé zkušenosti, je velmi citlivá a milá, když něco bolí přestane, když se umrtvuje zub, tak nejdřív rýpe kolem zubu, když už nebolí teprve trhá, tak nevím, o čem se to tu psalo... A pokud měl přítel poruchu srážlivosti krve, měl jí to říct snad on ne? To se má paní zubařka každého ptát co má a nemá? to by tam byl každý pacient dvě hodiny než by povykládal paní zubařce celou svou anamnézu, taky jsem ji při předešlé kontrole oznámila že jsem těhotná, jestli to nevadí, je logické že člověk, má-li s něčím problémy, oznámí to sám... Já vřele doporučuji, skvělá stomatoložka!!

Toto je zubarka meho partnera a nikomu bych ji nedoporucila. Velmi neprofesionalni, jsem zdravotni sestra a vim co se muze a ma. Hlavne kdyz chce trhat zub je jeji povinost se zeptat na mozne leky co redi krev. Toto neudelala a trhala.Partner je na miniheparinizaci tudiz si aplikuje injekce na redeni krve.Dale jakmile se aplikuje injekce umrtvujici tak ma velmi zvlastni metody zkoumani zda jiz zabrala. Pichne, hned chytne zub a rve. Tak ze pacient rve bolesti, tak pocka a opet totez. Toto se dela zcela jinak. Vetsinou se dloubne do dasna a zkusi se zda jiz injekce zabrala. Opavdu je to lekarka ktera nevi co se ma delat. Hruza A dalsi jobovka dne, sebrali jsme odvahu a do pusiny se podivali a malem nas porazilo zub s kterym tam sel tam je neosetren a ten s ktreym problem nebyl, je fuc. Masoooo