Fyzioterapie
Písnická 761/7, Praha 12, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Fyzioterapie opožděné vzpřimování

Paní fyzioterapeutka je skvělá, jde vidět, že má naprostý přehled o vývoji dětí. Ocenila jsem, že přestože dcera nebyla motoricky podle tabulek (a PLDD z toho vyšilovala), tak p. Kopáčová vývoj pečlivě sledovala a nehrotila, protože všechno šlo normálně, pouze se zpožděním. A měla pravdu, ve 3 letech je dcera úplně stejná jako ostatní děti, jenom je na sebe více opatrná.

Umístění: Fyzioterapie

Při první návštěvě byla paní fyzioterapeutka klidná a laskavá jako anděl, při druhé mě ale dvakrát zarazilo, že má pocit, že po dvou půlhodinách ví o mé dceři více než já. Přesvědčovala mě, že se na bříško obrací nezáměrně, přitom je to jasně záměrný, opakovaný a soustředěný proces prováděný s úsilím. V druhém případě paní vadilo, že dcerku chovám o pár vteřin déle v náručí před tím, než ji položím zpět na stůl k oblékání. Bylo pravděpodobné, že malou chvilkou pochování ušetřím dceru nového pláče. Podle paní by dcera neplakala (já mám jiný názor) a mé pochování označila za projev mojí nejistoty. Další návštěvy proběhly už zase v docela přátelském duchu a dostali jsme i rady do budoucna, za což jsem vděčná.

Umístění: Fyzioterapie Jednostranně sleželá hlava a špatné držení těla kojence

Paní je moc šikovná, milá, je vidět, že ví, co dělá, s dětmi to umí a syn se prakticky celou návštěvu směje, vůbec se nebojí neznámemého prostředí. Vše mi polopaticky vysvětlila, takže vím, proč je který cvik důležitý. Navíc mě potěšilo, že objednací lhůta nebyla dva měsíce jako prý jinde.

K této fyzioterapeutce jsme byli doporučeni a opravdu splnila naše očekávání, chodili jsme tam od 7. měsíce a dcera krásně zvládla vše co měla, bez zbytečného pláče. Všechno probíhalo v klidu a pohodě, nenásilnou cestou a nyní je vše v naprostém pořádku, tělíčko rovné bez vady s posílenými svaly. Je to opravdu člověk na svém místě, umí to s dětmi i rodiči.

Paní doktorka je opravdu bezvadná, vždy usměvavá a neuvěřitelně klidná, což je přesně to co člověk potřebuje a dětičky také. Chodím k ní s dcerkami a jsem moc spokojená. Vždy člověka jen podpoří a poradí jak děťátko podporovat v jeho zdravém růstu. Mohu jen doporučit.

Paní Kopáčová je velmi milá k dětičkám i k jejim rodičům. Umí vše vysvětlit i psychicky podpořit. Je rozhodně člověkem na svém místě a je vidět, že svou práci dělá ráda. Všem doporučuji.

I já musím potvrdit, že je paní Kopáčová nejlepší - my jsme k paní sestřičce také chodili - od 6. týdnů s dcerkou a teď i se svým synkem od 5 měsíců. Je velmi milá a příjemná, a musela jsem potvrdit všechy vaše komentáře - 100% s nimi souhlasím. Nepotkala jsem nikoho tak příjemného a tak ochotného kdo vám "narovná vaše děti bez křiku a depresí". Jsem moc vděčná.

K pani Kopacove jsem chodila se svym synem. Je moc mila, vse rada vysvetli a ukaze a ma pekny vztah k detem. Vrele doporucuji i jinym maminkam a tatinkum.

Chodíme k paní Kopáčové se synkem už od jeho 3 měsíců. Je moc šikovná a vše umí vysvětlit tak, že to pochopíte. Vřele doporučuji.

K pani doktorce jsem s miminkem na cviceni take rada chodila. Je moc prijemna.