Hana Konečná, pediatr Brno

MUDr. Hana Konečná

Pediatr Více

43 názorů

Uložit


Adresa

Myslbekova 29, Brno
ARNIKA - ordinace pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
43 názorů

L
Ověřeny pacient

Úžasná paní doktorka. Vždy hledala to nejlepší východisko z jakékoliv nemoci nebo úrazu. Škoda odchodu do důchodu. Bylo by potřeba mít i více takových praktických doktorů jako byla ona, nebo alespoň jednoho. :)


H
Ověřeny pacient

Nejlepší lékařka, léčila od dětství mne a později mého syna. Skvělý člověk, kdykoliv mi poradila i po telefonu.


A
Ověřeny pacient

Paní dokrorka Hana Konečná je opravdu výjimečná osobnost mezi dnešními lékaři a pro dětské pacienty bude její odchod do důchodu nenahraditelnou ztrátou. Moje dcera byla její pacientkou od miminka do dospělosti a my vždy měli jistotu, že bude pro její problémy hledat to nejoptimálnější řešení, i když to vždy nebylo jednoduché. Dcera je citlivý introvert a rozmotat složité nitky vedoucí k jejím potížím vyžadovalo minimálně hlubokou empatii a erudovanost v pediatrii v širokém slova smyslu. A taky lásku k dětem a své práci.
Dcera v nynější době uvažuje o miminku a na paní doktorku si tak trošku myslela. No, budeme se muset poohlédnout jinde a paní doktorce Konečné přejeme do budoucnosti to nejlepší.


G
Ověřeny pacient

Paní doktorka je nejen lékař,ale člověk se zlatým srdcem na dlani.Pro děti žije a dělá pro ně vše,jak nejlépe to umí.To,že odešla do důchodu mě velmi mrzí,ale má k tomu jistě své důvody.Chodila jsem k ní s dcerou,která dnes čeká miminko a tak hledáme tak čistého člověka coby lékaře pro malé mimi,jako byla paní doktorka Konečná.Tímto ji přeji hodně zdraví a radosti ze života :-))


Vynikající :)


Paní doktorka,je nejlepší jakou jsme mohli dětem najít, jen je škoda, že odešla.


Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka. Nikdy nepřestanu litovat toho, že jsem již dospělá a nemůžu nadále k této doktorce chodit :D Vřele všem doporučuji! NEJLEPŠÍ!!!


Ověřeny pacient

Výborná paní Doktorka i sestřička, čekání je sice delší ale vzhledem k počtu lidí pochopitelné, jen je škoda že čekárna není útulná a novodobá


skkvela doktorka


výborný vztah k dětem, jen čekání v čekárně je delší


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti