Hana Konečná, pediatr Brno

MUDr. Hana Konečná

Pediatr Více

Myslbekova 29, Brno
ARNIKA - ordinace pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Úžasná paní doktorka. Vždy hledala to nejlepší východisko z jakékoliv nemoci nebo úrazu. Škoda odchodu do důchodu. Bylo by potřeba mít i více takových praktických doktorů jako byla ona, nebo alespoň jednoho. :)

Nejlepší lékařka, léčila od dětství mne a později mého syna. Skvělý člověk, kdykoliv mi poradila i po telefonu.

Paní dokrorka Hana Konečná je opravdu výjimečná osobnost mezi dnešními lékaři a pro dětské pacienty bude její odchod do důchodu nenahraditelnou ztrátou. Moje dcera byla její pacientkou od miminka do dospělosti a my vždy měli jistotu, že bude pro její problémy hledat to nejoptimálnější řešení, i když to vždy nebylo jednoduché. Dcera je citlivý introvert a rozmotat složité nitky vedoucí k jejím potížím vyžadovalo minimálně hlubokou empatii a erudovanost v pediatrii v širokém slova smyslu. A taky lásku k dětem a své práci.
Dcera v nynější době uvažuje o miminku a na paní doktorku si tak trošku myslela. No, budeme se muset poohlédnout jinde a paní doktorce Konečné přejeme do budoucnosti to nejlepší.

G

Paní doktorka je nejen lékař,ale člověk se zlatým srdcem na dlani.Pro děti žije a dělá pro ně vše,jak nejlépe to umí.To,že odešla do důchodu mě velmi mrzí,ale má k tomu jistě své důvody.Chodila jsem k ní s dcerou,která dnes čeká miminko a tak hledáme tak čistého člověka coby lékaře pro malé mimi,jako byla paní doktorka Konečná.Tímto ji přeji hodně zdraví a radosti ze života :-))

Vynikající :)

Paní doktorka,je nejlepší jakou jsme mohli dětem najít, jen je škoda, že odešla.

Výborná paní doktorka. Nikdy nepřestanu litovat toho, že jsem již dospělá a nemůžu nadále k této doktorce chodit :D Vřele všem doporučuji! NEJLEPŠÍ!!!

Výborná paní Doktorka i sestřička, čekání je sice delší ale vzhledem k počtu lidí pochopitelné, jen je škoda že čekárna není útulná a novodobá

skkvela doktorka

výborný vztah k dětem, jen čekání v čekárně je delší