Adamed spol. s r.o., PL pro dospělé
Dr. Malého 53/2131, Ostrava

Umístění: Adamed spol. s r.o., PL pro dospělé Běžná kontrola s ukončením nemocenské

Poté, co má dosavadní lékařka ukončila praxi, jsem se zaregistroval u paní doktorky MUDr.Helusové a vůbec toho nelituji. Veškerá hodnocení, která na ni psala řada spokojených pacientů, jsou pravdivá a v ničem nepřehánějí. Já jsem s touto lékařkou naprosto spokojen, je ochotná, umí vysvětlit, je důsledná a nic neopomine. A má svůj osobitý šarm - dívá se pacientovi do očí, dokáže se usmívat a není vůbec nervozní, i když má čekárnu plnou pacientů. Prostě SUPER, SUPER, SUPER!

Paní doktorka je moc milá, ochotná a pečlivá. Nic nezanedbá, vyslechne Vás a vše důkladně vyšetří. Je to nejlepší lékař jakého znám :)

Ještě jednu hvězdičku bych přidal.A tím je hovořeno a psáno vše.Více takových lékařů.Jsem velice spokojen.Zdeněk

K paní doktorce jsem přešla asi před dvěma lety.Jsem moc ráda,že jsem to udělala.Je opravdu velice lidská bytost,která si vůbec na nic nehraje.Pomůže,naslouchá a nenechá nic náhodě a odborně Vás vyšetří.Tuhle nevyměním už ani náhodou!!!!

Paní doktorka má lidský přístup, vždy pomůže a poradí. Jsem naprosto spokojena, zastoupí i sestřičku, když je potřeba. Není fajnovka, ale doktorka na svém místě. Je klidná, rozvážná, sympatická a komunikativní.

Chodím k paní doktorce delší dobu a jsem s ní naprosto spokojen.

Je to má lékařka již po nějakou dobu. Je to člověk na svém místě a to nemyslím jako frázi. Je citlivá k pacientům, umí naslouchat a je to velmi pěkná žena (což je také důležité k uzdravení).

pomůže a poradí je sní řeč

Lékařka podle mých představ, velmi příjemný a citlivý přístup k pacientum.