Poliklinika Bílý dům
Žerotínovo náměstí 533/6, Brno

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Paní doktorku Gajovou mohu doporučit. Její přístup se mi zdá velmi rozumný, zodpovědný, slušný. Syn má nespecifické záněty očí, které se tváří jako alergické, ale alergologie to vyloučila. Nicméně paní doktora nás vždy přijala, syna pečlivě vyšetřila a dle aktuální situace jednala. Jsem spokojená i s úrovní komunikace, vysvětlením nálezu, zdůvodněním léčby/neléčby a odpovězení mých dotazů. Líbí se mi na ní, že nemá potřebu léčit za každou cenu, ale po vyšetření doporučí i třeba bylinné preparáty a "čas". Stejně tak ale umí předepsat radikálnější léčbu, pokud je to třeba. Oči vždy vyšetřila, vč. výtěrů, tak rozhodně nemám pocit žádného odflinknutí nebo bagatelizace, i když se původ synových potíží nepodařilo přesně zjistit. Také sestra i prostředí ordinace je fajn.

Paní doktorka je jistě odborník. Nenosím brýle, proto pro mě tato zkušenost byla naprostá neznámá. Byly jsme na vyšetření u paní doktorky, po nějakém čekání, což již považuji za jistou samozřejmost ve státních čekárnách, jsme se dostali do ordinace, kde naše dítě poměrně špatně četlo. Následovalo rozkapání očí. Po asi hodině nutné k působení kapek jsme se dostavili do ordinace. Trochu mě zarazilo, že ve specializované DĚTSKÉ ofthalmologii nemají židličky připraveny pro i nejmenší pacienty. Druhou věcí, která mi byla nepříjemná bylo velmi stručné vysvětlení zjištěné vady, která byla pro mě, jako osobu nenosící brýle, naprosto neznámmou. Bylo mi řečeno, že mám být ráda že dioptrie nemají jiné znaménko, takže mám být vlastně ráda. Vadu jsem si nechala ověřit a hlavně vysvětlit u jiného očního lékaře. Holčička má objednané brýle a zbytek...prostě uvidíme. Kontroly již ale budeme směrovat na sdínější pracoviště.