Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Karvinská 5/1518, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil

Paní doktorka je člověk na svém místě , je odborník který určitě nic nepodceni ,dobrý diagnostik,vždy je milá a vstřícná za tu dobu 20.let jsem se nesetkala s arogantním přístupem. Vždy me i dceři pomohla.

Z
Ověřený profil

...velmi arogantní jednání, při slušném požádání o výpis ze zdravotni karty dělala problémy i přesto, že si byla vědoma, že díky její neochotě nemohu nastoupit do zaměstnáni. Nevím, jestli je to tak náročné vytisknout papír. "Lidé" bez profesního chování by neměli vykonávat takovou práci. Možná, že kdybych měla před jménem Ing, Bc., nebo JUDr. tak by její chování bylo jiné. Arogantní lidé shlíží na obyčejné lidi jako na spodinu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Nedá mi to ,ale musím reagovat na negativní příspěvek od Sarkis Podolowské.Nevím co Vás vedlo k napsání tak lživého komentáře,možná,že jste se sama špatně zachovala a teď si vyléváte zlost na špatném místě.Já sama chodím k paní doktorce již více jak 20 let a opravdu si nemůžu na nic u této lékařky stěžovat.Vždy každému vyjde vstříc,ochotně vysvětlí daný problém a odešle je-li to třeba ke specialistovi,aby bylo vše podchyceno a správně léčeno.Nikdy se nestalo,že by něco podcenila,ba právě naopak vše nechá důkladně vyšetřit.A co se týká sestřičky,jste taky vedle,i když je mladá,tak je velmi pečlivá a k slušným pacientům nemá důvod být nepříjemná.


Ověřený profil

Proboha o kom to tady píšete lékařka i sestra jsou totálně neschopné, lékařka umí předepsat maximálně paralen na nic se neptá nejeví absolutně známky zájmu o pacienta, zdraví lidí je jí lhostejné jen aby ona měla zisk.
Sestra je namyšlená i když nechápu proč malých a krpatých už je všude dost. Kdyby zavřeli ordinaci nic by se nestalo maximálně by bylo volno pro nějakého dobrého doktora.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


patří mezi nejlepší praktické lékaře co znám


Velmi si paní doktorky i sestry vážím. Jsou to lidé na svém místě. Paní doktorka je důsledná, žádný zdravotní problém nepodcení. Sestra je vždy ochotná, příjemná a milá.


Výborná lékařka


Nejlepší praktická lékařka!!!


M

pani doktorku mohu jenom chválit,protože je velice milá,příjemná a vždy ochotná a vstřícná k pacientovi.Chodí k ní i muj manžel,takže se dá říct,že je už jako náš domácí lékař.Její odbornost je na nejvyšší urovni a vždy určí správnou diagnozu.Plně jí duvěřujeme a přejeme jí hodně zdraví a pevné nervy v její práci!Taky sestřička je milá a ochotná a snaží se pacientum vyjít vstříc.Děkujeme!


I

Paní doktorka je moc šikovná a spolehlivá,nikdy nic nepodcení.sestřička je příjemná a šíkovná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu