Hana Bašková, DiS, dentální hygienistka, hygienista Praha

• SOUKROMÁ VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA ZDRAVOTNICKÁ Praha 2

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Němčina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1. návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

1 300 Kč

Dentální hygiena děti do 14 let

700 Kč

Šťastné Zoubky

Opakovaná návštěva bez Airflow

900 Kč

Šťastné Zoubky

Opakovaná návštěva s Airflow

1 100 Kč

Šťastné Zoubky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva bez Airflow

Bezbolestná a především precizně provedená dentální hygiena. Vše perfektně vyvsětlené, příjemná návštěva u lékaře :) Těším se zas za půl roku!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky 1. návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Slečna je precizní, šetrná a naprosto úžasná. Návštěva byla příjemná, zase se sem vrátím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow

Milá, příjemná, za mě v pohodě, nemají v ordinaci platební terminál, tak buď hotově nebo převodem na účet, ale to neberu jako zápor

Byla jsem u pani Baskove poprve a jsem spokojena. Vysvetlovala mi, co bude delat, a take mi poradila, jak zkusit jeste zlepsit peci o zuby.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow

Jako vždy perfektní přístup i výsledek. Vše pečlivě vysvětleno a doporučen nejlepší postup další péče.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky Dentální hygiena děti do 14 let

Návštěva proběhla lépe než jsem čekala. Syn se boji zubaře. A tady to zvládl bez kňourání. Přístup byl milý. Vše krásně synovi vysvětleno. Mohu jen doporučit

Paní hygienistka byla milá, pečlivá, vše vysvětlila, nic mě nebolelo. Byla to první má zkušenost a naprosto skvělá. Určitě budu chodit preventivně dál.

Slečna Baskova, profesionální práce a hlavně, celých šedesát minut ošetřovala -prováděla dentální hygienu. Navíc příjemná a milá! Děkuju.

Hanka je velmi pečlivá hygienistka. Zároveň milá a vstřícná, vše trpělivě vysvětlila. Určitě doporučuji.

Moc dekuji za skvelou, bezbolestnou dentalni hygienu, na kterou pujdu za pul roku rada znovu! Mily a osobni pristup uz byl jen bonus k sikovnym rukam pani dentistky!

• Zubní kámen
  • Bruxismus / skřípání zubů