Opakovaná návštěva s Airflow • 1 100 Kč

1. návštěva dentální hygieny (1300 Kč) • 1 300 Kč

Dentální hygiena děti do 14 let • 900 Kč +1 Více

Opakovaná návštěva bez Airflow • 900 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Nejčastěji hledané služby

1 100 Kč

1 300 Kč

900 Kč

900 Kč

Šťastné Zoubky

Zdravíme ze Šťastných Zoubků. Ráda bych Vám oznámila, že od 1.5.2021 přecházíme k novému rezervačnímu systému, kde se budete moci online objednávat, j...

• dentální hygiena

Umístění: Šťastné Zoubky 1. návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Milé a profesionální zacházení s výsledkem jsem byl spokojený a již jsem si objednal i další zákrok...

Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow

Paní Bašková je příjemná a usměvavá, citlivý přístup. Hezké prostředí. Velmi ráda doporučuji. Těším se na další návštěvu.

Umístění: Šťastné Zoubky 1. návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Perfektní citlivý přístup! Příjemně přejvapil. Nemusela jsem vůbec čekat, začali jsme ve smluvený čas. Vše jsem měla vysvětlené.

Umístění: Šťastné Zoubky 1. návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Perfektni pristup. Krasne prostredi. Vse vysvětleno. Velice jemne zachazeni. Doporucuji !! Vratim se..

Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow

Neskutečně milá a příjemná návštěva! :-) citlivý přístup a pozitivní nálada po celou dobu. Mockrát děkuji a doporučuji!

Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow

Moc milá, krásně vše vysvětlí a především pomůže. Zákrok je jemný. Vlastně se i těším na další návštěvu oproti mým předchozím zkušenostem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva bez Airflow

K paní hygienistce chodíme s dcerou moc rády, vždy je pečlivá a zoubky od ní jsou krásně vyčištěné.

Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow

Paní/slečna Bašková je ohromně milá a profesionální, pečlivě provedla všechny procedury, vše mi vysvětlila a doporučila, co můžu v péči o zuby zlepšit. Návštěva je příjemná, dásně nebolí a i cena je příznivější než v jiných ordinacích. Jednoznačně doporučuji.

Umístění: Šťastné Zoubky 1. návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Naprosto bezbolestné ošetření!!A velmi milá a příjemná paní hygienistka! 100% doporučuji. Už nepůjdu jinam.

Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva bez Airflow

Paní Bašková je velmi příjemná a usměvavá. Své práci rozumí, byla šetrná, vše mi vysvětlila. Návštěvu u ní mohu jen doporučit.