Hotovost

• SOUKROMÁ VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA ZDRAVOTNICKÁ Praha 2

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Němčina

1. návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

1 300 Kč

Dentální hygiena děti do 14 let

700 Kč

Šťastné Zoubky

Opakovaná návštěva bez Airflow

900 Kč

Šťastné Zoubky

Opakovaná návštěva s Airflow

1 100 Kč

Šťastné Zoubky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow

Po mých zkušenostech byla toto nejpříjemnější dentální hygiena. Slečna hygienistka je moc příjemná a opatrná, vše mile vysvětlí. Rozhodně doporučuji:)!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky Jiný

Skvělý přístup, podrobné vysvětlení toho co přijde, opakované zjišťování zda je vše v pořádku.
Jedním slovem perfektní.
Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky 1. návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Slečna Hana je velice příjemná a milá. Samotná DH byla bezbolestná a vysledkem jsou krásné zoubky. Těším se na další navštěvu

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow

Paní Bašková je velmi milá a sympatická profesionálka. Dent. hygiena byla provedena velmi precizně a bezbolestně. Odcházela jsem s úsměvem. Jsem naprosto spokojená a příště půjdu určitě znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky Jiný

Velmi ochotná, milá a pečlivá. Odborný přístup a skvěla spolupráce při bělení zubů s paní Novákovou.

Slecna velmi citliva, opatrna a mila., trpeliva, vse mi vysvetlila. Jsem spokojena. Prijdu urcite znovu.

Slecna hygienistka je skvela. Velmi vstricny pristup, bezbolestne osetreni a objasneni, jak se dale starat o zuby. Navstevu ostatnim urcite doporucuji.

Z první návštěvou jsek byla velmi spokojena. Opravdu milý přístup, pečlivost a příjemné prostředí..

Skvělý a příjemný přístup. Vše výborně provedeno a hlavně celé bezbolestně. Velmi doporučuji!.......

Umístění: Šťastné Zoubky 1. návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Hrozne prijemna slecna hygienistka, vysetreni je bezbolestne, prace velmi poctiva, vse je predem vysvetleno, zajem o pohodli pacienta. Naprosta spokojenost, vsem doporucuji.

• Zubní kámen
  • Bruxismus / skřípání zubů