Hotovost

Opakovaná návštěva s Airflow • 1 100 Kč

1. návštěva dentální hygieny (1300 Kč) • 1 300 Kč

Dentální hygiena děti do 14 let • 700 Kč +1 Více

Opakovaná návštěva bez Airflow • 900 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Zdravíme ze Šťastných Zoubků. Ráda bych Vám oznámila, že od 1.5.2021 přecházíme k novému rezervačnímu systému, kde se budete moci online objednávat, j...

• Zubní kámen
  • Bělení zubů
  • Zánět dásní

• dentální hygiena

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 100 Kč

Ostatní služby

1 300 Kč

700 Kč

900 Kč

Šťastné Zoubky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky 1. návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Milé a profesionální zacházení s výsledkem jsem byl spokojený a již jsem si objednal i další zákrok...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow

Paní Bašková je příjemná a usměvavá, citlivý přístup. Hezké prostředí. Velmi ráda doporučuji. Těším se na další návštěvu.

Perfektní citlivý přístup! Příjemně přejvapil. Nemusela jsem vůbec čekat, začali jsme ve smluvený čas. Vše jsem měla vysvětlené.

Perfektni pristup. Krasne prostredi. Vse vysvětleno. Velice jemne zachazeni. Doporucuji !! Vratim se..

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow

Neskutečně milá a příjemná návštěva! :-) citlivý přístup a pozitivní nálada po celou dobu. Mockrát děkuji a doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow

Moc milá, krásně vše vysvětlí a především pomůže. Zákrok je jemný. Vlastně se i těším na další návštěvu oproti mým předchozím zkušenostem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva bez Airflow

K paní hygienistce chodíme s dcerou moc rády, vždy je pečlivá a zoubky od ní jsou krásně vyčištěné.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow

Paní/slečna Bašková je ohromně milá a profesionální, pečlivě provedla všechny procedury, vše mi vysvětlila a doporučila, co můžu v péči o zuby zlepšit. Návštěva je příjemná, dásně nebolí a i cena je příznivější než v jiných ordinacích. Jednoznačně doporučuji.

Umístění: Šťastné Zoubky 1. návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Naprosto bezbolestné ošetření!!A velmi milá a příjemná paní hygienistka! 100% doporučuji. Už nepůjdu jinam.

Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva bez Airflow

Paní Bašková je velmi příjemná a usměvavá. Své práci rozumí, byla šetrná, vše mi vysvětlila. Návštěvu u ní mohu jen doporučit.

• Zubní kámen
  • Bělení zubů