Doporučení gynekologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Valašské Meziříčí

• „S panem doktorem jsem maximálně spokojená. Chodím k němu již 10 let a nikdy jsem nezažila, že by byl nepříjemný nebo neporadil. Je chápavý, ochotný a umí při potížíš podpořit a to je myslím velice důležité. Je to takový rodinný doktor. Více

Tyršova 195, Příbor Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Výborný lékař s profesionálním a lidským přístupem k pacientkám. Navštěvuji ho jako pacientka již několik let, jsem velmi spokojená a všem doporučuji.E.S. Více

Smetanova 1116, Vsetín Mapa

• „Nelze si stěžovat a najít dostatečné množství superlativů. Profesionál každým coulem, do ničeho mne během porodu nenutil, jen poradil,vysvětlil. To vše milým hlasem. Vždy poradil dobře, porod proběhl hladce a vše bylo na jedničku:-). V budoucnu, v případě dalšího porodu, budu ráda, když bude tento lékař zase ve službě:-). Všem doporučuji Více

Nemocniční 955, Vsetín Mapa

Vsetínská nemocnice a.s.

• „Jsem velmi spokojena s přístupem pane doktora Čecha. Vždy mi poradil. Je velmi galantní a ochotný vám pomoci.

Nemocniční 945, Vsetín Mapa

Gynekologie

• „Pan doktor je sice někdy rázný a neústupný, ale je to proto, že je pečlivý, poctivý, nic nenechává náhodě. Já jsem jemu a týmu lékařů v Novém Jičíně velkým dlužníkem. Více

Purkyňova 2138/16, Nový Jičín Mapa

Nemocnice Nový Jičín a.s.

• „Taky doporučuji, i když chodím k paní lékařce do stejné ordinace, kde se střídají, vím, jak moc pomohl mojí mamince, když měla problémy, kvůli kterým nakonec ležela chvíli v nemocnici. Vždycky se o ni velmi dobře postaral. Nikdy nic nezanedbal. Více

Tyršova 406/5, Valašské Meziříčí Mapa

Gynekologická ordinace

• „S paní doktorkou jsem spokojená, nepříjde mi, že by někdy něco zanedbala. Při každé kontrole mi bere stěry kvůli rakovině děložního čípku. Působí na mě velice profesionálně. Více

Horní 940, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Paní doktorka mi zachránila vaječník po operaci slepého střeva, a kromě nepříjemné sestry ještě ve staré ordinaci si nemohu stěžovat ani na její přístup a komunikaci. Nyní spolu řešíme rozhozený menstruační cyklus a nemám pocit, že by něco zanedbala. Ultrazvuk mi dělá při každé návštěvě, jednou ročně stěr. A vždy se snažila hledat příčinu problému a ne jen přeléčit akutní projevy. Navíc si velmi cením možnost komunikace se sestřičkou i paní doktorkou prostřednictvím mailu, ušetří mi to moc času při dojíždění do ordinace. Ano je pravdou, že preventivní je 1 návštěva ročně, ale pokud žena žije sexuálním životem, bere HA či nějaké léky, doporučuje se i pojišťovnou navštěvovat gynekologa 2x ročně a promiňte, ale 30 Kč mi za bezproblémové těhotenství a zdravé dítě stojí. (U zubaře máte také prevenci 1x ročně, ale podle pojišťovny je to až druhá návštěva v kalendářním roce.) Takže si řeči o tahání peněz z pacientek prosím ušetřete. Se mnou paní doktorka vždy konzultovala i cenu případných léků a nabídla levnější i dražší alternativy. Více

Masarykovo náměstí 18, Hranice Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Paní doktorka je velmi příjemná, milá, výborná specialistka ve svém oboru a jsem s ní spokojená. Marika

MUDr. Antonína Fabiána 638, Zubří Mapa

gynekologická ordinace

• „Lékaře doporučuji.Co se tyka ordinace je slabší mohl by Pan doktor vylepšit vybyvení.Někdy je náladovy a poněkud zvláštní.Při vyšetřění použivá starší zkušenost, která poněkud není přijemná a někdy dosti bolestivá.Co se týká odbornosti,nevidím problém. Více

Letenská1183, Rožnov pod Radhoštěm Mapa

Gynekologická ambulance