Gynekolog Aš

• „Pan doktor Johannes je velmi schopný a velmi příjemný lékař, který pacientce vždy vyjde vstříc. Nikdy jsem s ním neměla problém, vždy se mnou mluvil otevřeně a neskrýval přede mnou žádné informace. Když jsem něčemu nerozuměla, ukázal mi dokonce obrázky v knize na kterých mi vše vysvětlil. U žádného jiného lékaře, jsem se s ničím podobným zatím nesetkala. Pro mě je pan doktor Johannes jednička ve svém oboru. Více

17. listopadu 22, Cheb Mapa

Gynekologická ambulance

• „Jsem s pani doktorkou i se sestrickou moc spokojena,jsou obe mile a vse ochotne vysvetli,Dekuji za peci :)

Divadelní 3, Cheb Mapa

Soukromá gynekologická ambulance

• „Lidský přístup, vše v poklidu, narozdíl od prazskych doktorů žadné poplatky navíc. Sestra take mila a empaticka.

26. dubna 303/35, Cheb Mapa

• „Pane doktore, tak jsem opravdu otěhotněla a donosila v 41 letech. Za dva týdny mám termín a po operacích je mi báječně. Těhotenství bylo krásné, a za dva týdny se chystám porodit holčičku :-) Děkuji Vám za perfektní péči a tady v Německu Vás chválili za báječně odvedenou práci. Spokojená maminka Theresa Cisler Více

Valdštejnova 20, Cheb Mapa

Samostatná ordinace gynekologa

• „Pan doktor Vydra mi zachránil život. Už je to 27 let a nepřestávám být vděčná za to, že jsem měla to štěstí a poznala takového lékaře a takového člověka. Děkuji Vám pane doktore, moc na Vás vzpomínám a přeji jen to nejlepší... Více

Nemocniční 52/2271, Aš Mapa

Gynekologická ordinace

• „Jsem velmi spokojena. Vždy je vstřícný a empatický.

Cheb Mapa

• „Doktora s duší a s tak velkým zájem o pacientku, jsem ještě nezažila,pan doktor je opravdu nejen příjemný a milý,ale navíc supr specialista,šla jsem na operaci i přesto,že nesouhlasil s mým výběrem nemocnice Karlovy Vary,tak udělal vše co bylo v jeho silách,aby mě alespon operoval primář,bohužel mne sestra ve Varech špatně objednala,takže mne operoval zástupce primáře,pan doktor Ducháč pak dlouho zachranoval to co oni pokazili,díky němu a jeho péči mám zdraví v pořádku!!!Nyní k němu chodí i má 17letá dcera,z první návštěvy měla obrovský strach a odcházela s úsměvem a beze strachu,takže co víc dodat,snad jen škoda,že je jen 5 hvězdiček. Více

Na Vrchu 30, Aš Mapa

Ordinace gynekologa

• „Výborný lékař i člověk. Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Děkuji. Ilona P.

č.d. 392, Hazlov Mapa

Ordinace gynekologa

• Gynekolog, Urolog

„Tak dneska je to přesně rok, co jsem se v Praze na urologické klinice probral po noční operaci. To byl fofr, protože ta první operace se jim nezdařila. Ale na tu kliniku jsem se dostal jen díky Mudr. Dočkalovi. Protože odhadnul, jak na tom jsem a že místní péče by mi nepomohla. Jenom díky jeho odbornosti a známostem jsem se dostal na špičkovou kliniku. Nenosil jsem mu králíčky nebo lahvinky apod. Ani před tím, ani po tom. Teď k němu nechodím. No protože moje problémy vyřešil a mám přijít jen když něco bude. Podotýkám, že v té kritické době mi dal i svoje tel. číslo na mobil, s tím, že ho mohu kdykoliv kontaktovat....................Tak sakra už tady přestaňte s tím blábolením. ..............Já netuším, co kdo proti němu někdo má. Já ho neznal, on neznal mě, ale kouknul, viděl a řešil. Pravda, neusmíval se na mě, dokonce mě za tu předchozí situaci sprdnul. Ale decentně. Asi jedná stroze, ale jak má jednat s chlapem, který má 3/4 roku problémy a přijde na poslední chvíli. Taky mě mohl vykopnout. Zvolil druhou variantu, postaral se mi o špičkovou péči. Pravda, první operace se nezdařila, ne chirurgovi na sále, ale lékaři na JIPce. Však po druhé operaci se o mě staral někdo jiný. .............Mudr. Dočkal má zřejmě u přednosty této kliniky dobré jméno. Nebo je snad zvykem přednosty přijít si odpoledne pokecat s nějakým pacientem z Chebu či Nové Lhoty. Za ten měsíc přišel 5x, z toho jednou formálně na Štědrý den. To navštívil všechny pokoje. Ale podle chování personálu to jinak obvyklé není. Na pokoj vlítly dvě sestry, všechno rovnaly. utíraly a natřásaly. A já seděl na židli, na posteli notebook a věci do školy. To už jsme neuklidili. Ale pan přednosta se projevil jako normální člověk. Ocenil, že i v té situaci může být člověk aktivní. Však hned po té druhé operaci mi setřičky nachystaly notebook, anténu na TV a mobil tak, že jsem mohl asi hodinku po probuzení zase komunikovat a fungovat. Ovšem dva první hovory za mě vyřizovala sestřička. Dodnes mě fascinuje její citlivost a způsob komunikace při vysvětlování mé tehdejší situace. ...........Pak už jsem zase fungoval, ale i dalši věci kolem toho pobytu svědčí o kvalitě našich lékařů a personálu (s vyjímkou toho plašana). Jen je otázka, v jakých podmínkách pracují. A proto se mi nelíbí jak se tady hovoží o Mudr. Dočkalovi. Nemám rád anonymní řeči nebo oznámení. Mgr. Milan Jágl, 1. ZŠ Cheb. Více

Cheb Mapa

• „První gynekolog, ke kterému jsem začala chodit. Milá, příjemná a ochotná, dobrá lékařka. Vřele doporučuji.

Cheb Mapa

• „Tak proč k němu chodí tolik pacientek? J.

Francouzská 11/104, Františkovy Lázně Mapa

Gynekologická ambulance

• Gynekolog, Neurolog, Otorino… laryngolog Více

K Nemocnici 17, Cheb Mapa

Karlovarská krajská nemocnice a.s.

• K Nemocnici 17, Cheb Mapa

Karlovarská krajská nemocnice a.s.

• Americká 28, Františkovy Lázně Mapa

Soukromá ženská ordinace