Adresa

Soukromý zubní lékař
Strojírenská 6, Žďár nad Sázavou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Pan doktor je sice příjemný a vtipný,ale velice mi vadí to, že když Vám při preventivní prohlídce najde na rentgenu třeba tři kazy,tak si Vás (z finančních důvodů) pak objednává na další tři sezení a to s mým dojížděním a pracovním vytížením moc nejde:-(. Ocenila bych,kdyby byl ochoten udělat alespoň dva kazy najednou!

Jelikož mám ze zubaře strach, nikdy k němu ráda nejdu. Ale nakonec mi jeho přístup dodá odvahy a jsem ráda, že každého půl roku se již 25 let odhodlám jít k němu na kontrolu, což pan doktor ocení. a nečekám jako u ostatních lékařů v čekárně.

Skvělý zubař, vtipný, má vstřícný přístup, perfektní sestru, která je ochotná vyhovět, vždy chodím do ordinace na čas.

Výborně trhá zuby

M
Ověřený profil

Doktor, ktery skutecne umi, stale se uci nove a moderni techniky a i velmi investuje do noveho vybaveni. Navenek drsnejsi postavou, pokud vas ale prijme, je velmi prijemny a praci odvede dokonale. Ma hodne plno, je o nej tedy zajem ale dokaze si perfektne planovat cas.

Drsný,tvrdohlavý, ale umí,takže k němu chodím. Příjemná sestřička. Hygiena OK.

Pan doktor je velmi prijemny a vzdy jdu do ordinace presne na cas, doporucuji, Eva.

E

To,že čekárna zeje prázdnotou je výsledek jen toho,že si pan doktor dokáže objednat v časových intervalech tolik pacientů,kolik doopravdy stihne.A to je dneska veliké plus.Když si představím,že bych šla k zubaři a ještě tam čekala až na mě dojde řada,tak nevím.
Po odborné stránce je výborný a proto se u něj zaregistrovat je problém.To svědčí o kvalitě.Já jsem spokojená jak s doktorem,tak se sestrou.

P

Při mých několika návštěvách čekárna zela prázdnotou a přesto odmítl zaregistrovat dalšího pacienta. Příjemným chováním neplýtvá, ale řemeslo umí.

N

chodím k němu asi 20 let a jsem většinou spokojen

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti