MUDr. Gregor Jiří

Zubař Více

Žďár nad Sázavou 1 adresa

Soukromý zubní lékař
Strojírenská 6, Žďár nad Sázavou

Pan doktor je sice příjemný a vtipný,ale velice mi vadí to, že když Vám při preventivní prohlídce najde na rentgenu třeba tři kazy,tak si Vás (z finančních důvodů) pak objednává na další tři sezení a to s mým dojížděním a pracovním vytížením moc nejde:-(. Ocenila bych,kdyby byl ochoten udělat alespoň dva kazy najednou!

Jelikož mám ze zubaře strach, nikdy k němu ráda nejdu. Ale nakonec mi jeho přístup dodá odvahy a jsem ráda, že každého půl roku se již 25 let odhodlám jít k němu na kontrolu, což pan doktor ocení. a nečekám jako u ostatních lékařů v čekárně.

Skvělý zubař, vtipný, má vstřícný přístup, perfektní sestru, která je ochotná vyhovět, vždy chodím do ordinace na čas.

Výborně trhá zuby

Doktor, ktery skutecne umi, stale se uci nove a moderni techniky a i velmi investuje do noveho vybaveni. Navenek drsnejsi postavou, pokud vas ale prijme, je velmi prijemny a praci odvede dokonale. Ma hodne plno, je o nej tedy zajem ale dokaze si perfektne planovat cas.

Drsný,tvrdohlavý, ale umí,takže k němu chodím. Příjemná sestřička. Hygiena OK.

Pan doktor je velmi prijemny a vzdy jdu do ordinace presne na cas, doporucuji, Eva.

To,že čekárna zeje prázdnotou je výsledek jen toho,že si pan doktor dokáže objednat v časových intervalech tolik pacientů,kolik doopravdy stihne.A to je dneska veliké plus.Když si představím,že bych šla k zubaři a ještě tam čekala až na mě dojde řada,tak nevím.
Po odborné stránce je výborný a proto se u něj zaregistrovat je problém.To svědčí o kvalitě.Já jsem spokojená jak s doktorem,tak se sestrou.

Při mých několika návštěvách čekárna zela prázdnotou a přesto odmítl zaregistrovat dalšího pacienta. Příjemným chováním neplýtvá, ale řemeslo umí.

chodím k němu asi 20 let a jsem většinou spokojen