ORP CENTRUM s.r.o.
Pod Juliskou 4/1805, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Dne 12.12.2013 jsem navštívila MUDR. Pickovou po předchozím objednání. Mám potíže se zády, které vyvrcholily před cca 6 měsíci, kdy jsem byla Záchrannou službou převezena do nemocnice v Motole. Vzhledem k tomu, že se obtíže začaly znovu v menší míře objevovat, rozhodla jsem se preventivně navštívit ortopedii. Protože jsem byla cca před dvěmi měsíci s akutním problémem tenisového lokte na klinice ORP centrum Dejvice, Pod Juliskou 4, pana MUDr. Zlatohlávka (velmi profesionálni přístup), přišlo mi logické, objednant se i s tímto na kliniku ORP. Po mém příchodu mi MUDr. Picková řekla, že se podívá na loket. Upozornila jsem ji, že jdu se zády. S loktem docházím na rehabilitace na Homolku. Lékařka se mne zeptala, co tedy chci na jejich klinice, když k nim na rehabilitace nechodím. Odpověděla jsem, že mi tato klinika byla doporučena a ráda bych měla ortopedii na jednom místě. Nicméně vzhledem k tomu, že rehabilitace jsou několikrát v týdnu a já mám dvě malé děti ( bydlím na Praze západ), není pro mě možné z časového důvodu do Dejvic dojíždět. Po celou dobu vysvětlováni jsem seděla do půli těla. Poté mi Dr. Picková řekla, ať se obléknu, že mne nevyšetří, ať si dojdu na Homolku. Na můj dotaz z jakého důvodu mi řekla, že je to právě proto, že na rehabilitace jsem se rozhodla docházet na Homolku. Oblékla jsem se a chtěla odejít. Poté mi lékařka řekla, že se na mne tedy podívá, ať se opět svléknu. Prohlédla mi záda a řekla, že mi dá injekci na uvolnění svalstva, která se musí doplatit. Podotkla jsem, že toto není akutní stav. Trvala na svém a já již neodporovala. Zjevně jí šlo o to, vymámit alespoň nějakou korunu, když rehabilitace probíhají jinde.
Nechutné, bez kouska lidskosti, neosobní, potupné. Takovým přístupem hluboce opovrhuji a v žádném případě konkrétně Dr. Pickovou NEDOPORUČUJI.

Skvělý přístup, vynikající diagnostik. Děkuju

Vynikající specialistka s lidským přístupem a skvělými znalostmi.

Paní doktorka mi velmi pomohla. Dlouho me bolely kolena a když jsem přišla k ní 3 roky mě nic nebolí. Moc příjemná a šikovná