Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Paní zubařka mi zachraňuje letitou špatnou péči od paní zubařky, u které jsem neplatila za zákroky. Kdybych tenkrát věděla, jak špatně mi bývalá zubařka chrup opravovala, nepřišla bych o některé zuby...
Protože jsem cíťa na bolest, jsem moc ráda, že chodím zrovna k této paní zubařce. Je ohleduplná, vysvětlí vše předem. Ceny jsou průměrné- platí se všude ????. Nechápu, že si na to někdo vůbec může stěžovat. Měli byste si zjistit, co hradí vaše pojišťovna....
Jsem spokojená a mohu jen doporučit ????

K paní doktorce jsem donedávna chodil, co se týče její praxe nemohl jsem si víceméně stěžovat. Sem tam by se něco vytknout dalo ale všichni jsme jen lidi a děláme chyby. Práce lékařů a zubařů není jednoduchá o tom žádná. Nicméně nyní hledám nového zubaře především z důvodu změny místa zaměstnání. Ale především z důvodu že člověk dopředu neví co bude a co nebude muset platit. Mám podobné zkušenosti jaké tu již zazněli. Paní doktorka mi odvrtala zubní kaz a vyplnila běžným amalgámem.. je mi vcelku jedno co používá za materiál ale pokud se za zákrok bude platit musí o tom ze zákona buď informovat pacienta dopředu a nebo musí mít ceník vyvěšený na viditelném místě v ordinaci. Nic z toho se nekonalo . Po zákroku mi byl vypsán pouze papírek s číslem učtu a částku kterou mam poslat. To opravdu není profi jednání. Zejména v dnešní době po zavedení EET by mě zajímalo jak to paní doktorka dělá. Co jsem se informoval u pojištovny tak běžná amalgámová plomba by měla být hrazena plně pojištovnou. Pokud zubař používá jiný materiál nebo obdobný materiál od firmy, která nemá smlouvu s VZP pak je zubař povinen informovat předem. Řekl jsem si jednou dobře nebudu se hádat, tehdá sem ještě ani neznal svá práva ale k paní doktorce už jsem nešel.

K paní doktorce sem chodila, ale jsem ráda, že jsem pryč! 2x mi odmítla spravit zub, že jí údajně teče vrtačka a že může dělat pouze drobná ošetření. Takže mi opravila horní krčky v ceně 2500, další den dolní za 2200.Při další návštěvě po 14 dnech mi bylo řečeno, že o výše zmíněný zub přijdu že sem měla přijít dřív (v té době mi bylo 14).K vytržení zubu se paní doktorka neměla další rok, kdy mi ze zubu zůstala pouze jedna stěna zubu s kořeny, a dále řešila nepotřebné opravování zub za tisíce.Pro lidi s horšímy zuby není vůbec vhodná..

Jsem ráda, že jsem konečně našla zubaře, který opravdu stojí za to. Můžu říct, že strach ze zubaře je od té doby minimální :D Nikdy jsem nezažila lepší píchání injekce, skoro ani nevím, že už mám pusu opíchlou. V žádném případě bych neměnila. Chodíme k paní doktorce celá rodina a maximální spokojenost. A rozhodně si raději připlatím za kvalitně odvedenou práci, než nezaplatit nic a mít půlku zubů špatně udělaných, nebo je nemít vůbec, bohužel mluvím z vlastní zkušenosti.

Paní zubařka?Ani bych jí tak nenazívala,má dcera odtud pokaždé vyšla jak od řezníka a to do slova a do písmene!!A to jen proto,že se dceři ve 3 letech udělal váček nad zoubkem a když jsme přijeli kní,tak první co bylo to musí ven..já se ptala a jinak to nejde?Bylo mi odpovězeno,že ne.Ale bohužel já nejsem lékař a tak tomunerozumim a věřila jsem jí jako zubařce.To jak se chovala k dceři,bych nikomu nepřála.Vycházeli jsme od ní potřísněné krví a trochu zrazené,přesto věechno jsem se dceři snažila vysvětlit,že to tak muselo být,že byl zoubek nemocnej a pní doktorka ho musela vytrhnout.No a po druhé jsme zažili to samé,ale to už holku rvala násilím a jak jí trhala zub,tak ho přetrhla vejpůl a přiděšlala ji další bolest navíc,Když sem se sní pak pohádala a řekla,že chci vědět důvod proč vlastně furt jen trhá zuby nebo vrtá dětem,řekla,že je lepší pro ni je vytrhat a ne léčit!!!Sice to byli první zuby,ale to neni důvod!!!Takže se na mně nezlobte,ale já musim říct,že horšího zubaře jsem v životě neviděla a proto jí nemlžu doporučit,protože tohle nené doktor,ale řezník!!!

samé pozitiva, se kterými se dá souhlasit. já připojím negativa, ať je to tu vyvážené:
1. bohužel neplatí časy objednání, opakovaně se mi to stalo s tím, že jsem ani v čas plánovaného příjmu nebyl upozorněn, že musím počkat a jak dlouho.
2. zažil jsem pár krizových situací, kdy sestřička letěla do vedlejší ordinace pro pomoc, to vám na klidu nepřidá
3. paní doktorce moc nejde píchat injekce, občas se ani opakovaně netrefí
4. sestra (Konvičková) má nepořádek při objednávání, na kartičku napíše něco jiného než k sobě do diáře a pak se ještě hádá
To je pár věcí, jinak jsem s péčí spokojena.

Pani doktorka je zubarka s jakou jsem se jeste nikdy nesetkala.Jeji pristup je tak profesionalni a kladny ,ze ikdyz mam panickou hruzu ze sezeni v zubarskem kresle a nemam dobre zkusenosti se zubari,u ni se citim ze jsem v tech nejlepsich rukach a plne ji duveruji.Nikdy jsem nebyla jejim pristupem ani jejim osetrenim zklamana.Sestricka je tez skvela positivni opora.Clovek se citi u nich v ordinaci uvolneny a ne v kreci.Jsem rada ,ze mam moznost mit takovou pani doktorku.Kdo se bojite zubaru a vrtani,tak kladny a vlidny pristup pani doktorky a jeji sestricky vam urcite pomuze strach a bolest prekonat.Dekuji.

Paní doktorka i její sestřička jsou výborné a velice sympatické. Bohužel veliké zklamání nastalo, když jsem od sestřičky za vyčištění dvou kanálků konzervativní léčbou (plně hrazenou pojišťovnou) a amalgámovou plombu (nevím, zda dózovaným či nedózovaným - ten je také plně hrazen pojišťovnou) obdržel lísteček z klasického bločku s číslem účtu a částkou necelé 2000,-... Paní doktorka ani sestřička Vám před zákrokem samy neřeknou, co na Vás bude prováděno, jakou metodou, na kolik Vás to vyjde a co je a není hrazeno pojišťovnou... Dávejte si tedy pozor na bezelstné úsměvy paní doktorky i její sestřičky...

Dobrý den. Jelikož zde vidím pouze kladné reakce, připojím i svou zkušenost. Před několika dny jsem navštívil paní doktorku Davidovou. Důvodem bylo odvrtání staré plomby a kazu pod ním. Po vzájemné shodě jsme dospěli k názoru, že bude dobré vyčistit kanálky a zub zbavit od nervů. Kaz byl velice hluboko a bylo zde riziko možných nenadálých nepříjemností. Následovalo vyčištění dvou zubních kanálků konzervativním způsobem léčby - tzv. ruční pilníčky (paní doktorka jich použila několik od nejtenčího po nejsilnější, aby vše bylo čisté). Následně jsem si nechal dát amalgámovou plombu. Za toto celé mi na papírek z bločku byl předán velice sympatickou sestřičkou údaj s číslem účtu, kam mám platbu uhradit. To celé za necelé 2000 Kč. Bohužel jsem nebyl informován předem, jakým způsobem léčba bude probíhat, jaký druh amalgámu bude použit a kolik to celé bude stát. Paní doktorka je velice šikovná. Ale použitá metoda, kterou jsem popsal výše na vyčištění kanálků je péčí plně hrazenou pojišťovnou. U amalgámu si nejsem jist, zda byl použit dózovaný či nedózovaný (tento je hrazen plně pojišťovnou). Nevím, jak paní doktorka bude kontrole z finančáku vysvětlovat, že jí chodí platby od pacientů a nemá k tomu faktury či účtenky... Ale to už je zas její problém. Na závěr, co plyne z mé zkušenosti. Ptát se, ptát se, ptát se i přesto, že lékař by to měl dělat sám a předem. Paní doktorka je jinak super, budu k ní chodit dál, ale už budu moudřejší. Nevím jak vy, ale platit za něco, co nemusím, je pro mě opravdu zatěžující...

Mohu se zeptat kde má ted ordinaci paní doktorka Davidová?Nemohu jí najít.Děkuji