Gabriela Albrechtová, zubař Karlovy Vary

MUDr. Gabriela Albrechtová

Uložit

Zubař Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Koptova 5, Karlovy Vary
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace chodím na prevenci

Paní zubařka je velmi pečlivá a vše dobře vysvětlí. A taky si z ordinace nedělá zlatý důl. Pouze se čl. musí obrnit trpělivostí, ale to je u dobrých lékařů všude.

P
Ověřeny pacient

Pani doktorka je velice dobrý profesionál pracuje bezbolestně vše vysvetli a snaží se aby pacient co njméně platil.Bohužel má krátkou pracovní dobu a nebere akutní případy a sestra vás odkáže na pohotovost kde kroutí hlavou a nechápou tohle jednání.

M
Ověřeny pacient

Paní tzubařka milá, dělá práci pečlivě, vysvětlí to všechno bomba, ale čekací doba 5 měsíců, kdyby měli aspoň vyhraněný čas pro akutní případy už kvůli tomu 3,5 hvězdy dávám

Ověřeny pacient

leta sem chodil k rodinnemu zubari a nemuzu srovnavat s pani doktorkou Albrechtovou, plombu kterou mi daval nekolikrat do roka stryc , nikdy nevydrzela vzdy sem si vytrpel slusnou bolest a za nedlouho vypadla. Tady od pani zubarky jsem tam byl (krome pulrocni kontroly) jednou za 2 nebo 3 roky a teprve ted mi opet vypadla, maximalni spokojenost s pani doktorkou, prijemne vystupovani a rekl bych ze dela svou praci velmi peclive a rychle

B
Ověřeny pacient

Z mých vlastních zkušeností s paní doktorkou, musím konstatovat že si nejspíš vybrala špatný obor. Nejenže moje problémy řešila s liknavým přístupem ale dokonce si mi dovololia účtovat služby které (tou dobou) byli hrazené VZP. A v celku jakýkoliv zákrok praváděný paní doktorkou byl nepříjemný a při mých stížnostech na bolest jsem byla osočena ze simulanství. Promiňte paní doktorko ale za tohle chcete ještě peníze? Teď jsem změnila zubního lékaře a jsem max. spokojená. To je opravdový zubní lékař... A chovaní sestry nebudu ani komentova, to by byla kapitola sama o sobě....

T
Ověřeny pacient

Neskutečné, urážlivé chování. Požadavkem po telefonu na objednání v době 5 minut před zahájením oficiální pracovní doby jsem paní doktorku neskutečně pohoršil. Následně odložila telefon a hlasitě komentovala můj požadavek, vše jsem slyšel.

Mám smíšené pocity. K paní doktorce chodím...co se týče sestřičky, můžu říci že milá teda rozhodně není...a paní doktorka první mi řekla že že mám zuby dobré jen dásně trošku zduřelé a to bylo vše.Za měsíc se mi jeden zub zlomil tak jsem šla na pohotovost a tam mi řekli že sem měla kaz a že mám paradentozu :-( Takovéto jednání se mi nelíbí.

Ověřeny pacient

Je to dobrá stomatoložka, má hezký přístup k pacientovi, vše vysvětlí.

dnes sem byla poprvé u paní doktorky moc sem se bála paní doktorka mi trhala dva zuby celá sem se klepala strachy ale moc pěkně mi je vytrhla je opravdu moc hodná a jde vidět že jí práce kterou dělá že jí baví sestřička je taky milá věřím tomu že mi udělají moc pěkné zuby a chtěla bych jim moc poděkovat že mě pěkně príjmuli s pozdravem od slečny horvátové

paní zubařku nedoporučuji!Souhlasím že je milá a vše vysvětluje,ale to je asi vše.Pobolíval mě zub a pořád tvrdila,že to není možný,pak začal bolet hrozně,tak jsem tam volala jestli mohu přijít a velice nepříjemná sestra mi řekla at jdu na pohotovost,že mě dřív nevemou.tak jsem šla a byl z toho zánět okostice.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti