Adresa

Zlín-Prštné
Svatopluka Čecha 699, Zlín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

64 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Zlín-Prštné Jiný

Pan doktor Slíva je profesionál a skvělý člověk. Byla jsem u něj na extrakci 8
a vše proběhlo rychle a bezbolestně. Pan doktor se celkově o pacienta zajímá a stará. Díky jeho doporučení jsem absolvovala rehabilitace čelistního kloubu, které mi hodně pomohly. Moc Vám pane doktore děkuji i vašemu personálu. Sestřičky byly také výborné.

M
Umístění: Zlín-Prštné Jiný

To co předvádí pan doktor Slíva, to je vrchol profesionality. Moje nevyrostla osmička byla za 3 minuty venku, neuvěřitelné!! Navíc pan doktor byl strašně hodný,povídal si se mnou a tím mne i uklidnil. Sestřička to je prostě anděl, jiné slovo mne nenapadá :D víc takových lékařů. A to ani nemluvím o tom ze mne vzali na druhy den. Každému mohu jen doporučit. Děkuji a zdravím vás, Magda z klimkovic ;)

P
Umístění: Zlín-Prštné Jiný

Dnes jsem přišel na kontrolu. V čekárně bylo na dnešní Covidovou dobu docela dost lidí (rozestup byl sotva metr) a pořád chodili další lidé. Byl jsem objednaný na určitý čas. V ordinaci pana doktora byl každý pacient asi minutu včetně mě, pořád chodili další. V čekárně jsem čekal asi 20 minut po objednaném čase(což není až tak moc, na to si nestěžuji) během kterých nešlo přeslechnout, jak se pan doktor chová ke svému personálu. Napomenul snad každou slečnu a podle toho, co jsem zaslechl vyplývalo, že snad dělají všechny všechno špatně.

Když jsem byl u pana doktora poprvé (na rentgenu), tak tam byl úplně jiný personál. Všichni byli milí a sympatičtí. Proto jsem si po extrakci říkal, že se pan doktor asi jen špatně vyspal, ale po další návštěvě jsem byl opět šokován. Jak chováním ke mně, tak chováním k personálu (milé chování střídalo velmi arogantní). Píšu personál, protože nebylo zřejmé, která slečna je recepční, která sestra a která sekretářka...
S odvedenou prací pana doktora nemám problém, hojení i zákrok bez komplikací.
Dostal jsem spoustu letáčků, co dělat po extrakci.
To, že jsem šel z ordinace celý zaprskaný od krve bych opomenul, nosíme roušky a navíc jsem muž, tak jsem aspoň vypadal drsně, ale nějaké dámě by to možná mohlo vadit. Ještě bych podotkl to, že pan doktor asi 3x zmínil, abych následně zaplatil úhradu za materiál, který při zákroku použil (což pro mě byla samozřejmost, protože jsem na to byl upozorněn ještě před návštěvou). Proto myslím, že si měl o peníze říct buď před zákrokem, nebo po něm a taky, že většině lidí to stačí říct jedenkrát.

Dávám
- Za přístup k pacientovi
- Za přístup k personálu (možná by stačilo nenapomínat před pacienty, když už to musí být)
- Letáčky bez vysvětlení.
- Jak užívat ATB (jsem se dozvěděl až od mého zubaře).
- Na recepci se nedá dovolat.
- Velmi dlouhá čekací doba.

+ Za zákrok a hojení. To proběhlo bez komplikací.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřený profil
Umístění: Zlín-Prštné Jiný

U pana doktora jsem byla na extrakci osmicek. Pár hodnocení, které jsem tady četla, ohledně jeho chování, bohudik nemohu potvrdit. Ke mě byl milý, všechno mi vysvětlil a uklidnil mě ????Za mě neskutečný profík, který ví co dělá a dělá to opravdu skvěle. Sestřička také výborná ❤️ Za pár minut bylo po zákroku, absolutně bez bolesti a zbavil mě strachu ze zubařu.
Pana doktora vřele doporučuji. Cena odpovídá kvalitě a já si kdykoliv a ráda, za takovou službu zaplatím ????


L
Umístění: Zlín-Prštné Jiný

U pana doktora Slívy jsem byla trhat dvě osmičky a mohu jen doporučit. Zákrok byl rychlý, nebolel a pan zubař odvedl svou práci tak precizně, že jsem si později ani nemusela brát prášek na bolest. Za tři dny bylo po otoku a za týden už ani nevím o tom, že jsem byla na nějakém zákroku. Cena odpovídá kvalitě služeb.


M
Ověřený profil
Umístění: Zlín-Prštné Vytrhnutí dvou osmiček

Dobrý den,
p. Slíva František - neuvěřitelný odborník.
Dne 14.2.2018 jsem měla operaci dvou osmiček horních - celý život mám neuvěřitelný strach z doktorů a před tímto zákrokem jsem se opravdu bála.
Po 25 minutách odchod z ordinace, nikdy jsem se tak nenasmála, jako u pana doktora. Bezbolestný zákrok, profesionální jednání a po zákroku žádná bolest.
Děkuji pane dokrore a můžu Vás jenom doporučit! :-)


Ověřený profil

Super přístup. Žádné zdržování, za 20 minut od injekce přes trhání až po zašití rány jsem šel z ordinace. Šel jsem tam se strachem a odcházel s úsměvem. Pana Slívu můžu jen doporučit.


M
Ověřený profil

Zlate rucicky :-) byla jsem trhat akutni sestku.
Platila jsem sice 1200,- ale zasluhou.
Spatne rosteny zub s obrovskyma korenama a moji malou pusou. Pan doktor to zvladal behem chvilecky. Jinde bych platila treba polovinu ale mela bych pusu jak meloun. Od pana doktora mam minimalne otekle. Spise vubec. Na takovy zakrok jaky to byl.Děkuji.


Ověřený profil

Musím doktora Slívu opravdu velice pochválit. Se zubaři mám jenom ty nejhorší zážitky, takže jsem šla do ordinace na nejvyšší míru vyděšená. Byla jsem na trhání obou spodních osmiček. Netušila jsem, že to po předchozích zkušenostech někdy řeknu, ale bylo to naprosto bezbolestné a rychlé. Sálová sestřička je úžasná, empatická, ženská na správném místě, stejně tak i doktor je skutečný profesionál, u kterého sem se nebála, protože sem věděla, že rozumí tomu, co dělá.


A
Ověřený profil

Super pristup, uzasne mile sestricky, extrakce dolni osmicky probehla v radu do peti minut, vc.umrtveni:)))
Pouze me trosku zarazila cena, i kdyz mi bylo jasne, ze to bude neco stat..ale ze 1200,- to zrovna ne..


Došlo k chybě, zkuste to znovu