František Slíva, zubař Zlín

MUDr. František Slíva

Zubař, Chirurg

61 názorů

Uložit


Adresa

Svatopluka Čecha 699, Zlín
Zlín-Prštné

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
61 názorů

L
Ověřeny pacient
Umístění: Zlín-Prštné Jiný

U pana doktora jsem byla na extrakci osmicek. Pár hodnocení, které jsem tady četla, ohledně jeho chování, bohudik nemohu potvrdit. Ke mě byl milý, všechno mi vysvětlil a uklidnil mě ????Za mě neskutečný profík, který ví co dělá a dělá to opravdu skvěle. Sestřička také výborná ❤️ Za pár minut bylo po zákroku, absolutně bez bolesti a zbavil mě strachu ze zubařu.
Pana doktora vřele doporučuji. Cena odpovídá kvalitě a já si kdykoliv a ráda, za takovou službu zaplatím ????


L
Umístění: Zlín-Prštné Jiný

U pana doktora Slívy jsem byla trhat dvě osmičky a mohu jen doporučit. Zákrok byl rychlý, nebolel a pan zubař odvedl svou práci tak precizně, že jsem si později ani nemusela brát prášek na bolest. Za tři dny bylo po otoku a za týden už ani nevím o tom, že jsem byla na nějakém zákroku. Cena odpovídá kvalitě služeb.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Zlín-Prštné Vytrhnutí dvou osmiček

Dobrý den,
p. Slíva František - neuvěřitelný odborník.
Dne 14.2.2018 jsem měla operaci dvou osmiček horních - celý život mám neuvěřitelný strach z doktorů a před tímto zákrokem jsem se opravdu bála.
Po 25 minutách odchod z ordinace, nikdy jsem se tak nenasmála, jako u pana doktora. Bezbolestný zákrok, profesionální jednání a po zákroku žádná bolest.
Děkuji pane dokrore a můžu Vás jenom doporučit! :-)


Ověřeny pacient

Super přístup. Žádné zdržování, za 20 minut od injekce přes trhání až po zašití rány jsem šel z ordinace. Šel jsem tam se strachem a odcházel s úsměvem. Pana Slívu můžu jen doporučit.


M
Ověřeny pacient

Zlate rucicky :-) byla jsem trhat akutni sestku.
Platila jsem sice 1200,- ale zasluhou.
Spatne rosteny zub s obrovskyma korenama a moji malou pusou. Pan doktor to zvladal behem chvilecky. Jinde bych platila treba polovinu ale mela bych pusu jak meloun. Od pana doktora mam minimalne otekle. Spise vubec. Na takovy zakrok jaky to byl.Děkuji.


Ověřeny pacient

Musím doktora Slívu opravdu velice pochválit. Se zubaři mám jenom ty nejhorší zážitky, takže jsem šla do ordinace na nejvyšší míru vyděšená. Byla jsem na trhání obou spodních osmiček. Netušila jsem, že to po předchozích zkušenostech někdy řeknu, ale bylo to naprosto bezbolestné a rychlé. Sálová sestřička je úžasná, empatická, ženská na správném místě, stejně tak i doktor je skutečný profesionál, u kterého sem se nebála, protože sem věděla, že rozumí tomu, co dělá.


A
Ověřeny pacient

Super pristup, uzasne mile sestricky, extrakce dolni osmicky probehla v radu do peti minut, vc.umrtveni:)))
Pouze me trosku zarazila cena, i kdyz mi bylo jasne, ze to bude neco stat..ale ze 1200,- to zrovna ne..


S
Ověřeny pacient

Pan doktor Slíva je naprosto skvělý profesionál,sálová sestra je báječná ženská,která dokáže uklidnit.Trhali mi všechny čtyři osmičky ,bylo to rychlé,bez komplikací!!!Vřele jejich služby doporučuji. 7.5.2015 EvaŠůstková


Ověřeny pacient

Před dvěma dny jsem byl u MUDr. Slívy na extrakci komplikovaně položené osmičky dole. Měl jsem skutečně velký strach, ale sálová sestra byla úžasná, milá a uklidnila mě. Pan doktor je srandista, byl příjemný a pohodový. Zákrok byl za 20 minut hotov a necítil jsem vůbec nic, dokonce ani injekce s anestezií nebyly nepříjemné. Perfektně umrtveno, velmi vysoká pofesionalita týmu mě skutečně mile překvapila. Po dvou dnech jsem bez bolestí, téměř bez opuchu. Pokud bych měl jít znovu na trhání osmiček, tak jedině k tomuto panu doktorovi, ovšem tentokrát již bez strachu. Děkuji pane doktore a smekám. Martin Omelka


K
Ověřeny pacient

Na pana doktora můžu říct jen samou chválu, velmi rychlý a bezbolestný zákrok. Trhání položené spodní osmičky doktor zvládl na výbornou.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti