Adresa

Ord. prakt. lékaře - stomatologa
Poliklinika RAVAK, Čechovská 57, Příbram

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřený profil
Umístění: jiné místo zubní náhrada

Chodím k panu doktorovi určitě už 20 let. Při poslední návštěvě jsem se zmínila, že moje nechodící 90ti letá maminka o kterou pečuji, má špatnou zubní náhradu. Rekce pana doktora mě překvapila - řekl, že za maminkou přijede a zuby jí udělá. Opravdu za maminkou několikrát zajel (bydlíme v Bělčicích cca 30 km od Příbrami), zuby jí během měsíce udělal nové, mamka je nasadila a jsou jako když jí narostly, bez upravování. Chtěla bych touto cestou ještě jednou panu doktorovi Hauserovi poděkovat, nikdy jsem od nikoho neslyšela že by se jiný zubař takto zachoval. Velice si cením jeho empatie a přístupu k pacientovi.

M
Ověřený profil

Co se týka práce tak je velice dobrý, náladový ale ochotný. ačkoli odvádí výbornou práci, tak počítejte že zadarmo to nebude. je tam velka sazební cena snad už od otevření dveří. Pan doktor umí ale samo sebou si to nechá zaplatit.

výborný stomatolog


Pan lékař mě přijal bez objednání kvůli akutní bolesti osmičky s kazem.S jeho skvělou zučností byla během pár minut venku. Absolutně bez bolesti.Vyzdvihla bych též lidský přístup. Neustále se ptal, zda něco nebolí. Můžu jen vřele doporučit.


Oldřich Turský


Ověřený profil

Nejlepší stomatolog, jakého znám. Docházím k němu již 15 let a vždy jsem byl velice spokojen. I pro bázlivce umí klidným slovem uklidnit, vím o čem mluvím. Všem jen doporučuji. Jen více takových odborníků!!!


Š

Odborník, co více říct ... Děkuji
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


B
Ověřený profil

Skvělý odborník, který se stále vzdělává. Stomatolog s lidským přístupem a veliký odborník. Toto hodnocení mohu udělit po 20 letech ošetřování chrupu, včetně chirurgických zákroků a léčení komlikovaných zánětů.


J
Ověřený profil

Navštěvuji pana doktora už řadu let s celou svoji rodinou a všichni jsme maximálně spokojeni. Od té doby co mi dal zuby do pořádku, chodím k němu již jen na preventivní prohlídky. Plomby i korunky drží !!!!


H
Ověřený profil

Chodím k panu doktorovi přes 20 let a říkám si, co bude, až on nebude...
Mimochodem - je to jeden z mála doktorů, který dokáže plánovat a dodržovat čas dle objednání a neplýtvá časem pacientů !!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,koukal jsem ze mate novou provozovnu v Mlade Boleslavi.A koukal jsem ze nemate smlouvy s pojistovnama.Da se rici kolik stoji treba odstraneni kazu,a vse kolem jednoho zakroku?Dekuji za odpoved.

S někým si mě pletete, v Boleslavi jsem nikdy nic neměl

MUDr. František Hauser

Dobrý den pane doktore Trygube , mám k vám prosbu, mám problémy s horním zubem, bolí hodně. Můj přítel chodí k vám a je s vámi moc spokojený, já mám ze zubařů panickou hrůzu a dostat mě k zubaři je nadlidský úkol, jemu věřím chtěla jsem se tedy objednat k vám ale bylo mi řečeno že nové pacienty už nepřijímáte, bohužel. Několik zubaří mi zbůsobilo opravdu velké bolesti a tudíž i strach z nich. Chtěla bych se tedy zeptat zda by jste opravdu u sebe neměl jendo místo na víc a pomohl mi. Děkuji

Nejsem Trygub

MUDr. František Hauser

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.