František Hauser, zubař Příbram

Zubař

Poliklinika RAVAK, Čechovská 57, Příbram
Ord. prakt. lékaře - stomatologa

Umístění: jiné místo zubní náhrada

Chodím k panu doktorovi určitě už 20 let. Při poslední návštěvě jsem se zmínila, že moje nechodící 90ti letá maminka o kterou pečuji, má špatnou zubní náhradu. Rekce pana doktora mě překvapila - řekl, že za maminkou přijede a zuby jí udělá. Opravdu za maminkou několikrát zajel (bydlíme v Bělčicích cca 30 km od Příbrami), zuby jí během měsíce udělal nové, mamka je nasadila a jsou jako když jí narostly, bez upravování. Chtěla bych touto cestou ještě jednou panu doktorovi Hauserovi poděkovat, nikdy jsem od nikoho neslyšela že by se jiný zubař takto zachoval. Velice si cením jeho empatie a přístupu k pacientovi.

Co se týka práce tak je velice dobrý, náladový ale ochotný. ačkoli odvádí výbornou práci, tak počítejte že zadarmo to nebude. je tam velka sazební cena snad už od otevření dveří. Pan doktor umí ale samo sebou si to nechá zaplatit.

výborný stomatolog

Pan lékař mě přijal bez objednání kvůli akutní bolesti osmičky s kazem.S jeho skvělou zučností byla během pár minut venku. Absolutně bez bolesti.Vyzdvihla bych též lidský přístup. Neustále se ptal, zda něco nebolí. Můžu jen vřele doporučit.

Oldřich Turský

Nejlepší stomatolog, jakého znám. Docházím k němu již 15 let a vždy jsem byl velice spokojen. I pro bázlivce umí klidným slovem uklidnit, vím o čem mluvím. Všem jen doporučuji. Jen více takových odborníků!!!

Š

Odborník, co více říct ... Děkuji

Skvělý odborník, který se stále vzdělává. Stomatolog s lidským přístupem a veliký odborník. Toto hodnocení mohu udělit po 20 letech ošetřování chrupu, včetně chirurgických zákroků a léčení komlikovaných zánětů.

Navštěvuji pana doktora už řadu let s celou svoji rodinou a všichni jsme maximálně spokojeni. Od té doby co mi dal zuby do pořádku, chodím k němu již jen na preventivní prohlídky. Plomby i korunky drží !!!!

Chodím k panu doktorovi přes 20 let a říkám si, co bude, až on nebude...
Mimochodem - je to jeden z mála doktorů, který dokáže plánovat a dodržovat čas dle objednání a neplýtvá časem pacientů !!!

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,koukal jsem ze mate novou provozovnu v Mlade Boleslavi.A koukal jsem ze nemate smlouvy s pojistovnama.Da se rici kolik stoji treba odstraneni kazu,a vse kolem jednoho zakroku?Dekuji za odpoved.

S někým si mě pletete, v Boleslavi jsem nikdy nic neměl

MUDr. František Hauser

• Dobrý den pane doktore Trygube , mám k vám prosbu, mám problémy s horním zubem, bolí hodně. Můj přítel chodí k vám a je s vámi moc spokojený, já mám ze zubařů panickou hrůzu a dostat mě k zubaři je nadlidský úkol, jemu věřím chtěla jsem se tedy objednat k vám ale bylo mi řečeno že nové pacienty už nepřijímáte, bohužel. Několik zubaří mi zbůsobilo opravdu velké bolesti a tudíž i strach z nich. Chtěla bych se tedy zeptat zda by jste opravdu u sebe neměl jendo místo na víc a pomohl mi. Děkuji

Nejsem Trygub