Ordinace psychiatrie a sexuologie

Umístění: Ordinace psychiatrie a sexuologie psychiatrické vyšetření

Velmi příjemný pan doktor, komunikativní a chápající. Při příchodu mě překvapila velmi milá a ochotná sestřička. Přišel jsem za panem doktorem ve věci mojí nemoci schizoafektivni poruchy. Doporučil mi jako tzv. stabilizátor nálady Lithium. Do té doby jsem ho nikdy nebral a funguje mi velmi dobře. Celkově jsem s jeho vstřícným přístupem velmi spokojen. Těším se na další spolupráci.

Umístění: Ordinace psychiatrie a sexuologie

Pana primáře jsem navštívil ve věci deprese a sexuální závislosti. Po personální stránce vše na jedničku. Sestra byla milá a usměvavá jako sluníčko, pan primář je žoviální chlápek, se kterým by člověk rád zašel na pivo. Během naší konverzace byl lékař velice příjemný a zdálo se, že všechny mé otázky předpokládal dřív, než jsem je stačil vyslovit.

Navrhl několik směrů léčby a dal mi vybrat a vyřídil mi (diskrétní) potvrzení pro školu. Antidepresivum, které mi předepsal, zafungovalo (píši ~měsíc po začátku užívání). Jsem jednoznačně rád, že jsem překonal stigma, které obklopuje psychiatrii a odhodlal se přijít. Jediné, co mě mrzí je, že jsem se nerozhodl své problémy řešit už dříve.