FN u sv. Anny
Pekařská 53, Brno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Lékařský dům Laurea Jiný

Operace ramene a díky panu doktorovi mě po x letech rameno skvěle funguje a vůbec nebolí.

Umístění: Lékařský dům Laurea Jiný

MUDr.Filip Hudeček je skutečně PAN doktor. Byl jsem velmi překvapen jeho ochotou, porozuměním, a hlavně profesionálním přístupem, který se jen tak nevidí. Trpěl jsem několik měsíců jako zvíře, neskutečné bolesti kolene, skoro jsem nemohl chodit a řídit auto bylo pro bolest téměř vyloučené. Pan doktor Hudeček mi provedl laparoskopickou operaci menisku a najednou jsem jako znovuzrozený. Druhý den po operaci jsem šel domů a třetí den už jsem chodil po bytě bez berlí, téměř bez bolesti. Jednoznačně doporučuji pana doktora je to opravdu odborník a navíc skvělý člověk.

Umístění: Lékařský dům Laurea artroskopie ramene

K panu doktorovi jsem se odhodlal po cca roce bolestivosti AC skloubení, která mě v běžném životě zásadně neomezovala, ale zněmožňovala mi dělat moje oblíbené sporty (tenis a fitness). Byl to třetí lékař, u kterého jsem byl. Oba předchozí lékaři mě od operace odrazovali se slovy "pokud je to snesitelné, na operaci nechoďte, smiřte se s tím, že nebudete hrát tenis, a najděte si jiný sport". Pan Hudeček po krátké prohlídce (vč. podkladů od předchozích doktorů) nabyl podezření, že je problém širšího charakteru, a navrhl jednoduchý artroskopický zákrok s tím, že pokud tam objeví cokoli dalšího, než deformaci AC, rovnou to během zákroku taky "poopraví". Protože jsem na něj dostal jen výborné reference, odhodlal jsem se k zákroku.

Přístup pana doktora byl super, je to milý člověk, poslouchá a chápe. Měl pochopení pro to, že sport je důležitým aspektem kvality mého života. Vše mi perfektně vysvětlil, uklidnil mě, a i komfort na klinice byl na špičkové úrovni.

Nakonec skutečně během artroskopie pan doktor objevil nejen deformaci AC, ale silné poškození tíhového váčku a natržené labrum bicepsu. Vše rovnou opravil (byl jsem na sále přes 2 hodiny). Odpoledne mi pak vše vysvětlil a nabídl i shlédnutí videa, které jsem s prominutím odmítl :-) Poctivě mi taky ukázal, jak zahájit rekonvalescenci a dal doporučení na dobré fyzioterapeuty.

Suma sumárum - po 3 měsících už bylo vše zahojené a já skoro nevěděl, že jsem na nějaké operaci byl. Rok po operaci už naplno sportuju, můžu zvedat i činky fakticky bez omezení. Moc děkuju panu doktorovi a můžu jedině doporučit - nebojte se svěřit do jeho rukou, je to opravdu odborník!

Jan Predný

Po operaci ramene v Třebíči, jsem měla rok a půl silné bolesti. Když jsem řekla, že to není normální, aby mě ruka neustále pořád tak bolela, mi bylo odpovězeno, že někomu ta operace pomůže a někomu ne. Chtěli do mě cpát antidepresiva a prášky na spaní. Díky doktoru Hudečkovi, který provedl reoperaci ramene, jsem bez bolestí a rameno je v pořádku. Výborný lékař,nejlepší

Umístění: Lékařský dům Laurea Zraněné rameno

Dr. Hudeček patří mezi nejlepší doktory, které jsem kdy poznala. Loni mně jako jediný lékař přišel na pooperační potíže (operace prováděna v Úrazovce, tříštivá zlomenina ramene), díky němu jsem šla na novou operaci, která mně zachránila rameno. Jako jediný lékař provedl velmi důkladné vyšetření, nechal udělat rtg z různých úhlů, ne jak v nemocnici, kde jsem stála jak ovce jen zepředu/zezadu. Pan doktor má cit nebo 6.smysl, přišlo mu divné, že po měsíci s ramenem nehýbu. V nemocnici mně říkali, že je to normální, pooperační stav. Díky panu doktorovi s ramenem hýbu prakticky normálně.
Stejně tak pomohl letos i synovi, který sportuje a rameno je pro něj hodně důležité. V nemocnoci (Itálie) nic nenašli, pan doktor našel, kde je problém a po důkladném vyšetření jsme nasadili léčbu. Synovi jsem k tomu přidala ještě soukromou fyzioterapeutku a po cca 6 týdnech syn může skoro naplno trénovat. Moc děkuji za vše.

Maximálně skvělý doktor. co se týče komunikace s pacienty a operace. před pár dny mi operoval rameno s utrženou bicepsovou šlachou a nyní díky němu opět mohu s rukou po 6ti měsících zase hýbat bez problémů.

Naprosto skvělý doktor, připadala jsem si u něho jak v říši snů :-) Byl moc sympatický, vyslechl si mě
a poté co se na mě podíval, tak okamžitě věděl, jaký mám problém. Je to opravdový odborník, důkladně člověka vyšetří, pak mu navrhne adekvátní léčbu a co je ještě nejdůležitější, že Vám opravdu pomůže:-) Pokuď máte nějaké otázky, tak Vám na všechny odpoví a ještě se s Vámi zasměje. Moc se těším až za ním zase pojedu, protože bez něho bych snad dodneška kulhala. Jen mě mrzí, že nebydlím v Brně, protože bych se k němu dostala daleko dřív a nemusela být tak dlouho v pracovní neschopnosti. Moc mu děkuji a vřele ho doporučuji, je to špička ve svém oboru :-)

Vynikající práce na "opravě" obou kolen. Po několika letech potíží a "lečení" kortikoidy jsem dal na doporučení a MuDr. Hudečka navštívil. A dnes opět skáču přes kaluže :-)

Pro mne perfektní doktor se 100% výkonem a jednáním i v pozdních odpoledních hodinách, což je s jeho vytížením opravdu obdivuhodné.

špička ve svém oboru,operoval mi rameno a já jen zírám.konečně se v noci nebudím bolestí a spím jako dudek..takových doktorů víc. díky