Všeobecná zdravotní pojišťovna

Breast examinations

Fara Mc Bride, MD
Gynecologist, Obstetrician,
Married, 3 kids /including twins/

Kvalifikace i Praxe v Medicine...

• Nádory reprodukčního traktu
  • Cysta
  • Endometrióza

• gynekologie a porodnictví

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: SHAYNA ROSE gynekologické vyšetření

Pana doktora znám více než 10 let a jsem velmi ráda, že mohu chodit na kontroly a svěřit se všemi problémy zrovna k němu.
Je to odborník ve svém oboru, který vždy kvalitně, srozumitelně, s klidem a empatií pomůže a vyřeší nastálé problémy a věnuje tomu vždy hodně času. Je ochoten vždy pomoci, můžete ho v naléhavých případech kontoktovat i přes mobil a nikdy nebudete odmítnuti, ale vždy budete objednány na nejbližší termín, který je vždy stanoven co nejdříve vzhledem dle sdělených problémů. Má profesionálně, čistě a kvalitně vybavenou ordinaci, ve které se cítite jako v domácím prostředí a to díky i své úžasné manželce, která vždy dovede k této atmosféře přispět svou přítomností a tvoří spolu skvělý tým. K panu doktorovi přešly postupně i obě mé dcery, které si též pana doktora nemohou vynachválit a jednu z nich zbavil v krátké době vážných problémů, které se dlouho vlekly a nebyly stále dlouhodobě odstraněny. Všem ženám mohu skvěle návštěvu pana doktora doporučit, neboť jistě nebudou v žádném případě litovat, ale budou spokojeny tak jako já s dcerami.

Umístění: SHAYNA ROSE Běžný termín

K panu doktorovi docházím už asi 10 let. Jeho přístup je citlivý, pracuje s Vámi opatrně a snaží se vždy vše vysvětlit. Určitě bych již nechtěla docházet k jinému gynekologovi.

Umístění: SHAYNA ROSE

U pana doktora Fary jsem již 9let a mohu vřele doporučit. Termín na vyšetření má vždy, když potřebuji a v čekárně nikdy nečekám.

Umístění: SHAYNA ROSE Běžný termín

K panu doktorovi chodím na pravidelne prohlídky přes 5 let a jsem velice spkojena a nemenila bych. Pan doktor je veliký profesionál na svém místě, vždy ochoten pomoci. Je s nim výborná komunikace, dokonce je k dostizeni na mobilním telefonu, kdyz zrovna neoperuje. Navíc je to velký sympatak a je s nim legrace. Navíc má ordinaci i v Praze, Návštěvu u nej určitě vřele doporučuji! Pokud má ještě kapacitu :-).

Umístění: jiné místo Jiný

Mám skvělou zkušenost jako pacientka Dr. McBride během mého těhotenství. Je velmi profesionální a zároveň velmi milý. Jeho přístup je velmi uklidňující, odpovídá na všechny otázky, které jsem měla. Bylo to moje první těhotenství a ze spousty věcí jsem propadala panice, ale Dr. McBride se mnou měl trpělivost, dokonce mě o víkendu dělal na prohlídce, protože jsem se bála, že něco není v pořádku (vše bylo v pořádku). Skvělý lékař a člověk, moje nejvřelejší doporučení.

Umístění: SHAYNA ROSE Běžný termín

Můj první a snad poslední doktor. Budu v jeho péči brzy 10 let. Moderní vybavení, úsměv na tváři, vstřícnost a extrémní rychlost objednání termínu.

Umístění: SHAYNA ROSE gynekologické vyšetření

Dr Fara Mc Bride je skvělý odborník s velkou zahraniční zkušeností a ve své práci se opírá o mnohaletou praxi z několika soukromých ordinací a z působení ve státních nemocnicích. Zároveň, a to osobně oceňuji zejména, je Dr. Fara Mc Bride velice vstřícný a empatický člověk, který svým pacientkam naslouchá a jeho práce je pro něj opravdovým posláním. V případě akutního problému pacientky je pan doktor k dispozici na svém mobilním čísle a problém vždy okamžitě řeší. Jeho ordinace na domovském Kladně patří k nejmoderněji vybaveným ordinacim v ČR. Vse je samozřejmě perfektně ciste a dezinfikovane. Dr. Fara si svých pacientek velmi váží a zakládá si na tom, aby čekací doba v jeho ordinaci byla minimální. Závěrem, pan doktor disponuje všemi vlastnostmi, které by moderní západní lékař měl mít a návštěvu u něj jednoznačně doporučuji každé ženě.

Umístění: jiné místo Jiný

Milé dámy, dnes jsem byla poprvé u pana doktora (na prevenci + s premenopauzálními problémy). Jsem nadšená, 5 hvězdiček zdaleka nestačí. Pan doktor je nesmírně milý, komunikativní, optimistický, jemný a ohleduplný. Ordinace je výborně vybavená, sestřička milá. Obrazovka ultrazvuku je proti křeslu, takže všechno vidíte, pan doktor popisuje, vysvětluje. Vyšetření bylo 100% bezbolestné, šetrné, rychlé a přesto pečlivé. Ultrazvuk s podrobným vysvětlením všeho. Žádanka na mamograf samozřejmostí, nabídka řešení zmírnění premenopauzálních potíží buď léky nebo 3-6 měsíců počkat a pozorovat (vybrala jsem si to druhé). Skvělý zážitek, který bych od návštěvy gynekologa rozhodně nečekala, nicméně ve který jsem po přečtení referencí ostatních pacientek doufala. S panem doktorem jsme si povídali o všem možném (rodině, práci, aj). Absolutně se mi věnoval JAKO ČLOVĚKU, nejen jako pacientce. Děkuju, pane doktore a těším se na příští návštěvu! Zuzana K.

Dear ladies, today I visited Dr. Fara for the first time (for prevention + with premenopausal problems). I'm excited, 5 stars is far from enough. Doctor is extremely kind, communicative, optimistic, gentle, and considerate person. Office is very nice, well equipped, nurse is friendly. There is an ultrasound screen against the chair, so you see everything, the doctor describes, explains. Examination was 100% painless, gentle, fast, and yet careful. Ultrasound with the detailed explanation of everything. Request for a mammograph prescribed without asking, doctor offered solution to improve my premenopausal problems either with medication or wait and observe for 3-6 months and then come back for a checkup (I chose the second option). A great experience that I would certainly not expect from a visit of a gynecologist, but for which I hoped after reading the references of other ladies. The doctor and I talked about everything (family, work, etc.). He absolutely paid attention to me as to a person, not only as to a patient. Thank you, doctor, and I look forward to your next visit! Zuzana K.

Umístění: SHAYNA ROSE complete pregnancy care , including full screening and lab.

S panem doktorem jsem nad míru spokojená. Chodím k němu již 2 roky a přivedlo mě k němu moje těhotenství. Péče v těhotenství byla opravdu dle mě nadstandartní, a to s ohledem na jeho extra pečlivý přístup, dále vše potřebné vždy vysvětlil, byl ochoten kdykoliv pomoci byť i přes telefon. Je to velký odborník a profesionál, ale zároveň empatický člověk, který si svých pacientů váží a projevuje velkou lidskost. Jeho vyšetření jsou velmi šetrná, ordinace odpovídá moderním trendům a ve všech ohledech jde s dobou. Kolikrát jsem neměla ani pocit, že jsem u lékaře, jak jsem se v přítomnosti pana doktora cítila dobře. Libí se mně jeho osobitý přístup a ochota vždy vyjít vstříc a hlavně jeho odbornost v daném oboru plus ta pozitivní energii, kterou vyzařuje. S ohledem na výše uvedené, byl pan doktor i u mého porodu a musím říct, že nebylo lepšího rozhodnutí, neboť ta vnitřní harmonie a klid, kterou jsem v sobě měla , byla k nezaplacení a vše proběhlo, jak mělo. Všem pana doktora vřele doporučuju a věřte, že nebudete zklamaní. Děkuji Vám pane doktore za to, jak se staráte o své pacientky a jaký přístup k nim máte, jde vidět, že svoji práci máte rád.

S pozdravem Andrea M.

Š
Umístění: SHAYNA ROSE Běžný termín

Jsem pacientkou pana doktora už druhý rok. Vždy mi všechno přesně vysvětlí, udělá si na mě čas, i když jdu jen s maličkostí - nečeká se na termín týdny jako jinde. Co se týče placení péče, tak mi vše řekl s předstihem, nikdy nechtěl něco navíc. Jednou jsem dokonce zapomněla poplatek vybrat z bankomatu a prostě zaplatila příště, nebyl to vůbec problém.
Nastoupila jsem k němu po přestěhování z Prahy, zrovna v době, kdy jsme se začali s manželem pokoušet o miminko. Poslal nás hned na začátku na potřebná vyšetření, pomohl mi s léky a teď jsem 39+6tt :) Po celou dobu těhotenství mi věnoval nadstandardní čas, vše vždy vysvětlil, i manželovi, který byl jednou se mnou.
Společně se sestřičkou, manželkou, jsou vždy velmi milí a tak se v ordinaci cítím dobře. Což je obzvlášť u gynekologa podle mě dobře.
Všem z Kladna a okolí doporučuji.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda ještě přibíráte nové pacientky a hlavně, zda je vyšetření ultrazvukem součástí běžné preventivní prohlídky?
Děkuji

Dobry den, omluvam za zpoždeni, dneska jsem dostal zpoždeni informace že čeka doatz!!! na odpvedu. proto vam pišu dneska. Pokud jenom otázka že přijmame nove pac, ANO. Mužete u nas registerovat bude Praha nebo Kladno. : ww.gynecologyprague.cz, nebo ww.gynekologie-kladno.cz

A určite vše necessary vyš. budete mit, včet. Ultrazuk.
Zdravi,
Dr. Fara Gyn. Shayna. Rose

MUDr. Fara Mc Bride

Dobrý den pane doktore,
chci se zeptat, zda se zabyvate onemocněním PCOS (diagnostika, léčba, poradenství)? Mám pocit, že je toto onemocnění pro mnohé lékaře (gynekology a endokrinology) neznámé, nebo ho chtějí "léčit" jen hormonální antikoncepcí.

Dobry den, PCO synd je docela velmi zname patho. ov., i hormonal dysbalance. Ovšem, management of PCO synd. umíme! Určite pro vas je lepši konzul. s nami, nebo u gyn. kde jste registrovan. Jinak prosim, můžete nam napsat do naše info. e.mail či Praha nebo Kladno /dle naše website/ gynecologyprague.cz, nebo gynekologie-kladno.cz PCO synd. je upravdu jako jeden chapter v medicine, a tady nemužu vše vam vysvelit. S pozdravem, Dr. Fara

MUDr. Fara Mc Bride

Fara Mc Bride, MD
Gynecologist, Obstetrician,
Married, 3 kids /including twins/

Kvalifikace i Praxe v Medicine...

• Nádory reprodukčního traktu
  • Cysta